Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Prajem prijemny silvestrovsky vecer a stastny rok 2013 pan boh pri nas :)...27. decembra som vypalil svojich prvych 14 litrov slivovice, musim povedat ze vsetko bolo podla vasich rad z tohto fora, bohuzial alebo chvalabohu ako vravi nas pan prezident a spojeny nador v jednej osobe, pri prenose kvasu do palenice som sa chystal zachytit vacsinu kostok z kvasu cez zelenu bednickku na ovocie ako som sa tu niekde docital. Kedze som ale zrovna v ten den mal este stale silnu chripku tak prevoz som nechal na druhych a zabudol som im povedat nech to preeleju cez tu bednicku takze vsetky kostky sa dostali do kvasu, dnes po 3 dnovom odvetrani prisla slavnostna degustacia a citit tam hodne kostky, slivovica pali na jazyku a je trochu povedal by som ostra, nemozem povedat ze ta kostkova chut je zla, ale myslim ze palenim bez kostok by sa naoaj mohla palenka mozno nie vylepsit ale zjemnit urcite, co si o tom myslite? kazdopadne keddze sa jedna o Prvu, tak 10 litrov pojde do archivu a budem mat moznost aspon dufam degustovat kazdy rok po litriku prvej kazdeho silvestra, co verim ze chutsa bude zlepsovat... este raz vsetko dobre do noveho roku vsetkym prispievatelom aj Vam Cechom a Moravakom, aj ked ste nam ukradli vlajku, kludne si ju nechajte mi mame teraz svoju vlastnu krajsiu :), bez Vas by som si dnes tak nepochutnaval, dakujem

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika