Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ani tady na rozsáhlém foru "destilační přístroj" jsem odpověd nenašel. Zajímá mě když v případě udání sousedem, na mě přijede zásahová přepadová jednotka celníků(komando) stylem jak na velkovýrobce stovek a tisíců litrů pálenky, jaké množství přepočteného 100% alkoholu musí najít aby se z danového přestupku "pod pokutou", stal trestní čin?? Protože u mě by nenašli ani 10litrů přepočteného 100% alkoholu... Možná kdyby měli štěstí, tak by mě našli destilční přístroj zrovna v provozu a to je právě pak minimálně danový přestupek. Ale není mě jasné jak je možné, že se celníci mohou volně pohybovat na soukromém pozemku a dokonce prohledávat a vcházet do soukromé nemovitosti? Mají snad soudní povolení k domovní prohlídce nebo je takové gestapácké jednání povolené zákonem? Nechápu jak si nějaká polovojenská jednotka může jen tak vtrhnout na cizí a jmout se prohledávat nemovitost "do poslední sirky" a to bez vědomí a povolení majitele... Místo aby represivní státní složky stíhali milionové a miliardové tunely, defraudace a korupci, vozí se tvrdě po běžných občanech jako gestapo.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika