Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zdravim, z meho pohledu a z pohledu vysledku na plynovem chromatografu, ktere jsem do tohoto vlakna vlozil je jasne, ze podil methanolu v ukapu je minimalni a pokud by se neodebiral, nic nehrozi. Horsi je v tomto pripade vysoky podil ethyl acetatu (ktery se odparuje nekde mezi 76-78°C) Ethanol od 78.4°C. Ethyl acetat prave zpusobuje to boleni hlavy po ranu... Proto je dulezite oddelit ukap od jadra - ne kvuli methanolu. To je jen strasak na lidi. Jak jsem jiz psal, tak jdu po cuchu. Jakmile necitim redidlo, tak sbiram. Jinak ethyl acetat vznika behem kvaseni pri kontaktu se vzduchem. Vzhledem k faktu, ze jsem se do paleni ted trochu ponoril, tak experimentuji se vsim moznym. Momemtalne mam nalozene mispule, mrkev, rozinky, chystam se na mák, kmin, a rad bych pristi rok vyzkousel bezinky, jerabiny a jine drobne ovoce. Samozrejme, ze z kazde palenky pojede vzorek do plynoveho chromatografu a vysledky pripojim. To bude ale az na podzim. Takze do te doby kvasu zdar.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika