Ježek



romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 64.114 (?)
7.9.2008 20:37

K nám na zahradu když omylem zabloudí ježek, Lucky štěká jak šílený. Běhá kolem v kruhu a hrabe. Takže musíme ježka šetrně přemístit a nově vysít trávu do "čarodějného" kruhu, ovšem který není z houbiček, ale pěkně vydrásaný do země. M.R.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4   
Zahradník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (509) - 98.115 (?), 6.9.2008 22:52, zobrazeno: 118569x

Neví někdo, jestli přezimuje zimu malý ježeček s jeho matkou.Dneska jsem byl odvézt malého ježečka do záchranné stanice, a pán, co ho přijímal se mě ptal, jestli u něho nebyla matka, bohužel mě nenapadlo se ho na to zeptat.Děkuji Lád´a.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Lumikol - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (133) - 181.138 (?), 6.9.2008 23:08

Zdravím, pokud má ježeček touhle dobou půl kila tak přežije i venku.Já vloni koncem října našla mimino co mělo 80g, tak jsme kojili.Myslím, že když jste ho odvezl bude o něj dobře postaráno, ještě nebyla taková zima, tak snad ani nenastydl.A jestli jde o ty z vrhu co zůstali nenalezeni, tak těm nezbývá než baštit aby stihly přibrat.Mám pocit že matka se zazimuje sama.Tak mějte oči na stopkách možná se objeví další, co budou potřebovat pomoc.Ježkům zdar! Lucka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 7.9.2008 20:02

Každopádně bych na místo, kde jste ježečka našel nasypala kočičí granule.  Ježci je mají moc rádi a slušně po nich přibývají.   Ježkům zdar a také všem, kteří jim pomáhají!    Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 64.114 (?), 7.9.2008 20:37

K nám na zahradu když omylem zabloudí ježek, Lucky štěká jak šílený. Běhá kolem v kruhu a hrabe. Takže musíme ježka šetrně přemístit a nově vysít trávu do "čarodějného" kruhu, ovšem který není z houbiček, ale pěkně vydrásaný do země. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 8.9.2008 22:59

Dnes jsem stačila doběhnout pro foťák a vyfotit našeho ježka - říkáme mu Pepča.  Chodí k nám pravidelně na kočičí granule.  Je z něj už pěkný cvalík a tak si myslím, že zimu přežije bez problémů.  Zdravím - Daniela.

Ježek Pepča
Ježek Pepča
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Lumikol - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (133) - 181.138 (?), 10.9.2008 11:01
To je pan Jozef Cvalda! Ten přežije určitě, a jestli bude mírná zima bude ťukat každej večer na dveře.Hádej kdo přijde na večeři?:o)))L.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 10.9.2008 23:20

Dnes jsem milého Pepču musela celého postříkat Difusilem proti blechám.  Zjistila jsem totiž, že je samá blecha.  Pepčovi se to ale vůbec nelíbilo.  Zítra budu muset slíbit kočkám něco dobrého, abych je pochytala a také jim prostříkla kožichy. Myslím si, že asi chytly blešky od pana Pepči.   Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 10.9.2008 23:30

Já tady měla ve dvoře dva!!! Ale jen asi týden.Zkusila jsem je uplácet granulkama.Ale asi si řekli, že dostávají jen granule a že to půjdou zkusit jinam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 10.9.2008 23:42

Tak to se nedivím.  To já našemu Pepčovi  (vlastně kočkám, ale Pepča baští s nimi) podstrojuji masíčko a játýrka a z granulí Wiskas.  Vždycky jsem se divila, co toho ty naše kočičky zbaští, až jsem přišla na toho pichlavého strávníka. Od té doby jim dávám víc, aby měli všichni dost.  Jenom ty blechy mi vadí, ale snad ten postřik pomůže.  Nemám s tím žádné zkušenosti.  Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Chalupář - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (303) - 124.22 (?), 11.9.2008 1:23

Náš ježek zbaběle prchl mezi polena, takže jsem ho dceři nestačil ukázat.
Stejně jsem dopadl s krtkem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika