Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

v listopadu 2014 jsem zasadil ořešák Mars (špičák) a během jara a léta 2015 stromek celkem nepatrně přirůstal až asi do začátku srpna 2015, kdy měl jen asi 15-20cm dlouhé větvičky. Terminál byl jakýsi zakrnělý a nerostl, měl jsem dojem, že vrcholový pupen je nějak poškozený ptáky, jak na něm sedávali (ale neviděl jsem je při tom).

Výška rozvětvení je asi ve 130cm. Bylo u nás loni velké sucho ale stromek jsem od jara pravidelně zaléval.  Pak jsme byli asi na 3 týdny pryč po návratu jsem zjistil, že stromek vyhnal strašně rychle asi 1,2m dlouhý a silný výhon, tlustý skoro jako kmínek. Takže teď má stromek asi 2,5m a je to znovu špičák, jen má dole asi 5 krátkých větviček. V té výšce jsem chtěl původně začít s korunou. 

Prosím o radu, jestli a jak mám zasahovat nebo ne.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika