Rhynchostylis a Catasetum



host - 130.10 (?)
18.3.2011 14:59

Dobrý den pane Vilíme,

ráda bych se zeptala na Vandu. Pochopila jsem z Vašich komentářů, že ji hojíte každou druhou zálivku - tedy 3x týdně? Kolik uS jí dopřáváte?


Moje Vanda zatím je hnojena 1x za týden Kristalonem START, zálivka má cca 400 uS. Zbylé dny máčím jednou denně a střídám čistou destilku a lignohumátem (100 uS). Není těch 400 uS s hnojivem moc, nebo naopak mohu hnojit 2x týdně? Zdá se mi totiž že, po hnojení během tří dnů poporostou listy skoro o 1 cm a pak stojí až do dalšího přihnojení, tak si říkám, jestli to není málo.

Děkuji za odpověď a příjemný den všem. Sylva

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6   
   
host - 130.10 (?), 18.3.2011 14:59

Dobrý den pane Vilíme,

ráda bych se zeptala na Vandu. Pochopila jsem z Vašich komentářů, že ji hojíte každou druhou zálivku - tedy 3x týdně? Kolik uS jí dopřáváte?


Moje Vanda zatím je hnojena 1x za týden Kristalonem START, zálivka má cca 400 uS. Zbylé dny máčím jednou denně a střídám čistou destilku a lignohumátem (100 uS). Není těch 400 uS s hnojivem moc, nebo naopak mohu hnojit 2x týdně? Zdá se mi totiž že, po hnojení během tří dnů poporostou listy skoro o 1 cm a pak stojí až do dalšího přihnojení, tak si říkám, jestli to není málo.

Děkuji za odpověď a příjemný den všem. Sylva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika