Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den paní Josefko:-) mám pro Vás ještě lepší tip než je prodej v Hornbachu nebo Bauhausu, tam mívají ty Vandy často ve výprodeji, ale bohužel v celkem zuboženém stavu a ještě navíc pořád ceny kolem 500Kč. Před časem, konkrétně někdy předloni, jsem našel výbornou polskou firmu na velké množství orchidejí, stránky jsou orchidegarden.pl, samozřejmě zasílají i do Česka, vyzkoušel jsem, objednal si různé druhy, došly naprosto v pořádku, zdravé, silné rostliny, těch Vand tam teď mají dokonce několik druhů, menší rostliny za ceny 30, popř. 40 nebo 45 zlotých, tj. v přepočtu něco kolem 200 Kč a poštovné kolem 180Kč. Jinak taky možno doporučit českou firmu Lukscheiter, ten teď ale Vandy nemá v nabídce. Podotýkám, že nejsem obchodním zástupce ani jedné z těchto firem:-) Jen sděluji vlastní zkušenost. Jinak jsou Vandy naprosto bezproblémové, pěstuji je v paneláku, takříkajíc "prostokořenně":-) položené na substrátu u Phalaenopsisů. Prozatím vinšuji pěkný den:-) Petr

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika