Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím pěstitelé orchideí. Pročetla jsem si diskuse a moc chytrá z nich nejsem. Měla jsem dvě (Phalaenopsis) a obě mi, promińte to slovo, chcíply. Začaly mít měkké, gumové listy, no prostě bylo po nich. Ač se mi orchidee moc líbí,  už jsem si žádnou nepořídila. Teď jsem dostala od maminky novou, je krásná má tři stvoly plné květů. Mám strach, že u mě jí moc dobře nebude. Mám jí na západním okně.  Největší problém vidím v zalivce. Někdo zalévá 1 někdo 2 krát týdně, jiný když je substrát suchý, někdo substrát vyschnout nenechá.  Jiný zalévá konvičkou, druhý je namáčí, ten je zas rosí a jiný zas né, ten používá hnojivo a ten zase né, no prostě nevím, jak se o ní starat, aby mi zase neuhynula.  Zdenca

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika