Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já je mám na parapetu také na severní straně. Ale né přímo nad topením, ale na druhé straně parapetu. Teplota asi 21 - 22 stupňů, bydlím též v paneláku. Každá orchidej má dvě misky. V malé misce je průhledný květináč s orch. a to celé je ve větší misce kam dolévám vodu aby byla alespoň nějaká vlhkost. Píšete že ji babička podlévá. Myslím, že by ji neměla podlévat, ale zalévat z vrchu do hlíny ale né do srdíčka. Zalévat tak jednou týdně a jen drobek asi tak malé štamprdle. Já je vůbec nerosím ale častěji dolévám vodu do velké misky.Ten stonek až uschne celý tak ho odstřihněte. Uvidíte že za čas vyrazí nový. Orchidej která mi zrovna nejvíce kvete tak není ani na parapetu, ale mám ji na stole.  Bohuna

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika