Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mily Marty,

jeden nadsenec se Vam hned ozyva. Vase smes je velmi zajimava, ale pro mne nedostupna a i neznama. To, ze vysycha povrch kvetinacu je vetsinou vzdy pravda, ale co se deje uprostred kvetinace je dulezitejsi. Zavidim vodu z akvaria, to je prima vec.  V tom urcite pokracujte. Jenom bych ja asi hodne proplachla kvetinace jednou za mesic nebo sest nedel uplne cistou vodou. Duvod je ruzne sole, ktere se v kvetinaci mohou nahromadit namacenim. Dalsi neradu bych si dovolila dat.. to roseni moc jaksi nepomaha.

Abych vysvetlila Phals- mimo korenu- berou vlhkost a vyzivu ze spodu listu, ne z vrchu. Proto je lepcejsi je dat nad vodu ktera se vyparuje, kdyz mate doma suchy vzduch. Treba tac s kaminkama nebo mrizkou nebo tak neco, jen aby kvetinac nesedel ve vode.

Moc rada bych videla fotku a jiste i dalsi nadsenci na teto diskuzi. Musite se registrovat, treba jako Marty. Potom napiste text a poslete ho na diskuzi (bez fotky). Pak se na nej podivejte a uvidite 'Prilozte fotku' no a pak ji prilozte. Je to trochu neobvykle ale jinak to nefunguje.
Co se tyce odborniku: Mam kamaradku, ktera ma dva obrovske skleniky: krizi (vetsinou Catts), pestuje co se ji dari a prodava orchidy asi 25 let. Take ma kurzy na pestovani.. moc prima pani. A hrde rika 'jsem zacatecnik'. A neni sama. Tak to je ve svete orchideji. Uspech je v tom poslouchat co Vam rika orchid. Ja myslim ze dva orchideje nestaci. Urcite si musite koupit treti. Kozicka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika