Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pěstuji orchidee asi 2 roky a nejsem žádná pěstitelka a krásně mi kvetou. První jsem dosala k svátku a pak jsem si koupila asi 2 sama a všechny jsem vyhodila, protože se jim u mě asi nedařilo. Měla jsem je v prostředku místnosti na poličce a jedna za druhou odcházela tak jsem je hodila do koše pak jsem dostala od maminky další a dala jsem jí na okno měla jsem předělaný byt a najednou mi krásně květla vypouštěla nové šlahouny. Koupila jsem další a další a občas dostanu od maminky další, které ji v práci odkvetly prodává v květince a jdou mi jedna za druhou. Nedělám nic zvláštního mám je v tom samém substrátu co jsem je dostala ani je nehnojím na květ a list. Jen jsem zjistila, že je stačí 1 za týden nebo za 14 dní dát do vany a osprchovat vlažnou vodu až je substrát mokrý a osprchuji i listy a po 1/2 hodině je vyndám z vany a dáj je zpět na okno. mám jich asi 10 a už je nemám kam dávat ale pokaždé když vidím nějakou novou barvu nebo druh tak jsem v pokušení ji koupit. Pokusím se vložit fotografie snad se to povede.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika