pěstování bambusů



host - 43.164 (?)
9.5.2008 21:47

No 60cm sirky co nabizi na bambusariu povazuji za nedostatecne, proto hledam nejakou nahradu. Chci jit do hloubky 1m. PP desky se dobre svaruji a plachta z kamionu take.  Take se poohlizim, po foliich na skladky a spec.hydro.rad.folie odolne korenum. Co tedy mate Vy? Krom toho, ze me vymlouvate nahrady.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
            
host - 204.34 (?), 9.5.2008 17:47

Je protiprorůstavá fólie na bambusarium.cz nějak extrémně drahá? Kolik metrů či desítek (stovek?) metrů potřebujete? Když to budete "lepit" z nějakých desek nebo odpadních fólií, budete s tím mít víc práce a nebudete mít žádnou jistotu. Já bych šel do originálu (tedy ověřeného materiálu). Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 97.194 (?), 9.5.2008 18:04

Naprostý souhlas. Je až neuvěřitelné, jak vysoký tlak dokáží prorůstající kořeny vyvinout. Vůbec nemá smysl uvažovat o nějaké levné náhradě. Protože odstraňování vzniklých škod je mnohonásobně nákladnější, než v prvopočátku užít odpovídající materiál. Zahradnické firmy, které se zabývají zakládáním zeleně, by mohly vyprávět. Nakonec, já taky. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 43.164 (?), 9.5.2008 21:47

No 60cm sirky co nabizi na bambusariu povazuji za nedostatecne, proto hledam nejakou nahradu. Chci jit do hloubky 1m. PP desky se dobre svaruji a plachta z kamionu take.  Take se poohlizim, po foliich na skladky a spec.hydro.rad.folie odolne korenum. Co tedy mate Vy? Krom toho, ze me vymlouvate nahrady.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 221.138 (?), 9.5.2008 22:13

Vážená či vážený. Já sám nemám nic, ale zkuste se mrknout třeba na Arboristická obchodní a mohlo by být vymalováno. Plachtu z kamionu považuji až za úsměvnou, ale pokud chcete, tak to zkuste. A dejte nám vědět, jak to dopadlo. Tedy po čase. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 204.34 (?), 12.5.2008 16:35

Domnívám se, že to, co prodávají, mají na bambusáriu odzkoušené.

Ale Arboristickou obchodní jsem také chtěl napsat (ale byla o něco dražší); a budete moci jít až do hloubky 2 m!

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 116.113 (?), 19.5.2008 11:03

Aha, tak o Dupont folii jsem vedel, ale v CR ma jiny nazev, tak jsem ji nenasel, az ted na vyse uvadenem webu. Dekuji.

Nasel jsem ale asi podle me neco lepsiho.  Dupont folie ma tloustku 0.826mm a ja nasel na webu Fatra folii na kabely v metrazi tloustky 2mm. Tento tyden ji jedu shlednout a popripade koupit.

Jinak dekuji za pomoc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 116.113 (?), 20.5.2008 11:04

Takze u me to vyhrala ta folie na kabely z Fatry. Sirka 1m a tloustka 2mm v cene 59,- /kg.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 67.126 (?), 9.6.2009 9:04

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na přesný název té folie. Snažila jsem se ji na stránkách Fatry najít, ale asi neumím hledat. ;) Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 166.66 (?), 9.6.2009 13:20

podívejte se na diskuzi Nápady na levné fólie či materiály na jezírko

levná a vysoce odolná průmyslová folie se jmenuje JUNIFOL

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 76.122 (?), 13.5.2008 18:37

Roundupem to nedělejte, tím ho zničíte celý! Všechny stébla jsou propojený kořenama.

Odřezávat rašící stébla tam kde nechcete aby rost je asi jediný řešení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika