Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Podle toho co píšete asi nejde o bambus, ale pravdu má asi následojící příspěvek, že se jedná asi o nějakou formu draceny. Pokud se týká bambusu, přivezl jsem si v krabičce od cigaret sazeničku z jižní Itálie. Za 2 roky mi řekla, že bude v bytě ona, nebo Já.  Šla na kompost. Na jaře tam vyrašila.  Dal jsem ji kamarádovi, ale za rok mi na kompastě začel růst bambus - kousek tam asi zůstal. Nedá se však množit nadzemní částí, která v zimě obvykle zmrzne, ale pouze odrýpnutím kousku podzemní části. Vzhledem k tomu, že rostlina za rok doroste asi do výšky 4 -5 m, je vhodnější ji pěstovat venku. Podle mých skušeností vyžaduje velmi dobře vyhnojenou půdu. Vysoká hladina spodní vody, nebo velmi častá zálivka je nutností. Nejsem zahradník, nerozumím tomu, ale pracuji metodou POKUS - OMYL. Je nutno si uvědomit, že slovo bambus zahrnuje tisíce druhů, jako když řeknete jehličnan. Velmi rád se pochlubím fotem, u mého,,bambusového háje" a nabídnu sazenici tomu, kdo by se chtěl o podobnou nesmyslnost pokusit.  (můj bambusový háj má v letošním roce rozměr asi 50x50 cm, takže nic neprodávám, ale rád bych získal příslib, že pokud to někdo skusí, zdělí mi za sazeničku jak dopadl, nebo nabídne jinou mimořádnost v této oblasti.) Bea.9811 @ seznam.cz

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika