Chata ve svahu - suché WC



KKyzlink - (2) - 119.94 (?) 
21.6.2015 13:41, zobrazeno: 8727x

Dobrý den, zakoupil jsem chatu, která je na pozemku se svažitým terénem.Pozičně je to asi takto:40x15m

1)délka pozemku je cca 40m a svah je kaskádovitě min 12% v délce.

2)mezi 1/3 a 2/3 svahu veprostřed šířky je zděná podsklepena chata 30m/2 se základy.

3)dolů je dále jen zahradní plocha.

současné suché wc(kadibudka)je nad chatou.Problém je již nyní v konstrukci Wc kdy za roky stání je wc nestabilní.

Mám v plánu postavit nové Wc ale jsem limitován pozicí(musí být v horní nadchatové části, v dolní části by hrozilo znečištění malého potůčku průsakem).

Stojím tedy před volbou jaký system vytvořit a to tak aby se wc používalo a zároveň neškodilo.

Můžete někdo konstruktivně poradit jak na to?

děkuji Kamil

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Pavla z Brna - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (108) - 39.68 (?), 21.6.2015 13:56

Poradim možná dost nekonstruktivne - o chemickém WC jste neuvažoval? V dnešní době stavět novou latrinu mi přijde jak prát na potoce :-) 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
KKyzlink - (2) - 119.94 (?), 21.6.2015 14:09

uvažoval jsem o chemickém Wc ale jelikož se na chatě bude vegetovat jen o víkendech tak si myslím ze je neefektivní jelikož (možná se pletu)chemie vydrží jen po nějakou určitou dobu po které se musí náplň vyměnit bez ohledu na množství... a tak mě suché wc třeba i s jímkou přijde vhodnější.do jímky bych chtěl přidávat nakterie na minimalizování množství tuhých částic.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 250.122 (?), 21.6.2015 14:09

Přesně, najděte si na webu vestavěné chemické wc thetford, je to první liga v hajz*ikach. Servisuje se zvenčí a jsou mechanické i elektrické verze

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika