Nářadí zn. Berlan



host - 7.142 (?)
17.6.2010 0:45

Koupil jsem stavební kladku, která byla v provozu docela nepřetržite a vydržela nad mé očekávání. No nekupte to za ty prachy.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
   
host - 7.142 (?), 17.6.2010 0:45

Koupil jsem stavební kladku, která byla v provozu docela nepřetržite a vydržela nad mé očekávání. No nekupte to za ty prachy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 19.133 (?), 12.10.2010 23:05

Mohl byste mi prosim napsat typ te kladky?

Dekuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 12.90 (?), 10.11.2010 12:36

Berlan je slušná značka za super peníze. Mám od nich hever, štípačku na dříví, motorové čerpadlo 1m3/min, jádrovou vrtačku. Se zbožím jsem naprosto spokojen. Ještě se nestalo, že bych potřeboval servis a vše má již naběháno dosti hodin. Ale pokud někdo potřebuji náhradní díly, tak BERGLAND, s.r.o. je v Kraslicích a bez problému na vše reagují.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 135.78 (?), 18.3.2011 21:19

Dobrý den

chttěl bych koupit štípačku Bhs 1350-10T Berlan.Mužete někdo sdělit zkušennosti s tímto strojem? Poruchovost atd. a také zkušenot s firmou, která toto dodává.

           Děkuji RoWo 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 245.31 (?), 13.6.2011 21:17

Tuto štípačku jsem v březnu koupil, naštípal jsem s ní asi 2 metry borovice, ale při štípání tvrdého dřeva praskl svár a štípačka se trochu zkroutila.Reklamace proběhla bez problémů, poslali na své náklady autodopravu, která štípačku odvezla do firmy a peníze poslali na účet, nenutili mi nový stroj nebo opravu.Takhle si představuji vyřízení reklamace.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 106.109 (?), 5.8.2012 8:21

Mám od nich pískovou filtraci, UV lampu, a benzínový motor do autíčka pro děti a vše po půl roce zatím funguje jak má, ikdyž tedy pískovou filtraci zapínám jen málo protože je pro náš bazén až moc výkonná takže za půlhodiny mám vyčištěno, UV lampa nevím, těžko posoudit jak funguje používáme i chlortablety, a ten motor do autíčka pro děti toho zatím moc nenajezdil- je to ten slabší co mají v nabídce, jediné co mě zarazilo že i při zahřátém motoru se musí startovat přes sytič, jinak nechytne, ale všechno zatím funguje, asi to bude kvalitně vybraná čína :-).

Co je opravdu najedničku je to že obchod s Vámi bude komunikovat v případě jakéhokoliv problému či požadavku, asi si řekli že jim nespokojení zákazníci moc dobrou reklamu neudělají.

Radim

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 182.242 (?), 7.8.2012 22:39

Dobrý večer Radime. U mého motorového postřikovače mám ten samý zádrhel. Při přestávce postřikovače na doplnění paliva, postřiku a kouřové, kdybych kouřil, musím také postřikovač startovat přes sytič. Díky za informaci, je pro mě užitečná. V některém návodu k použití, které jsem si přečetl na netu k motorovému vysokotlakému postřikovači uvádí výrobce, že motor se startuje jako při studeném startu, trvá-li pauza více než pět minut. Je mi to divné, srovnám-li startování po pěti minutové pauze motorovou pilu, křovinořez,rosič aj. motorové nářadí, co mám. Nevíte někdo, proč tomu tak je? Po konci sezony, tj v září o postřikovači napíšu víc.  Nebudu chválit den před večerem.  Roman-Lesnictví

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 146.172 (?), 22.6.2011 12:53

Právě hledám servis pro opravu pásové brusky Berlan.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 103.103 (?), 2.10.2012 8:35

 Koupil jsem si na aukru křovinořez, bylo potřeba všechny šrouby dotáhnout, jinak OK Po třech měsících práce odešlo startování.Reklamace proběhla úspěšně i když jsem nenašel doklad o nákupu, během dvou dnů došlo nové komletní startování. Servis bezva, nebojím se nakoupit i jiné přístroje. Ta cena stojí za to! Eda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 2.50 (?), 5.11.2011 21:39

Já od nich mám stavební vrátek - takovou tu závěsnou kočku, umí 400Kg napřímo, 800 přes kladku na kladkostroj.

Poznatky - k rozběhu potřebuje zátěž. Bezpečnostní spínače odešly tak po dvou dnech. Zatěžovatel je podstatný - občas se přehřála a musel jsem čekat.

Na druhou stranu - tahal jsem s ní plná kolečka betonu čtyři metry vysoko a tímto způsobem udělal už dva věnce. Těch koleček bylo.. Bylo nutné naučit se s ní vyjít, ale k dnešnímu dni se již zcela jistě zaplatila a ještě budu dělat studnu. Rychlost navíjení je více než dostatečná. 

Takže suma sumárum, jediné co mě mrzí jsou ony bezpečnostní prvky, které byly zpracované velmi nekvalitně. Holt je nepoužívám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika