A-z centrum Neumann



andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?)
19.6.2009 9:30
Pokud se bojíte, že vám přijde padělek, tak buďte bez obav. Toto je autorizovaný prodejce. Občas se dá narazit na akci, kdy lze koupit pilu opravdu levně, což je patrně tento případ, ale padělky takto okatě nabízet a prodávat nelze.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 212.244 (?), 19.6.2009 8:22, zobrazeno: 14097x
Můžete se prosím někdo podělit o zkušenosti s firmou A-Z centrum Neumann?Právě jsem si u nich objednal pilu Husqvarna 359 a jak už to bývá, začalo se mi honit hlavou proč ji mají o několik tisís levnější než ostatní obchody (za 14.300Kč s DPH).Nejspíš o nic nejde, ale mám trošku obavy zda mi opravdu přijde to co jsem si myslel že oblednávám.Děkuji..
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 120.31 (?), 19.6.2009 9:25

Je to autorizovaný prodejce tak bych se nebál. Včera jsem náhodou byl u nás v husqvarně pro olej a řetěz a ty ceny jsou podobné. Tak ať Vám pila šlape.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?), 19.6.2009 9:30
Pokud se bojíte, že vám přijde padělek, tak buďte bez obav. Toto je autorizovaný prodejce. Občas se dá narazit na akci, kdy lze koupit pilu opravdu levně, což je patrně tento případ, ale padělky takto okatě nabízet a prodávat nelze.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 156.190 (?), 19.6.2009 20:31

všude je rizko, ale nebál, bych se, my hq 359 kupovali kolem roku 2006, za cca 16000czk z rakouska, tady byli ceny kolem 20-22000czk.

pak je ještě otázka jestli je k tomu náhradní lišta a řetěz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 212.244 (?), 22.6.2009 12:13
Tak obavám je konec.Pila právě dorazila.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 171.212 (?), 23.6.2009 22:34

Do prázdného obchodu v Kunraticích jsem vkročil 22.6.2009 s tím, že jsem nebyl rozhodnut, kterou ze 3-4 pil bych si chtěl koupit. Před obchodem štípal smrkové špalky asi 190cm pán, který následně v upoceném tričku vešel do obchodu a oslovil mě poněkud zvláštním způsobem - tak co to bude mistře? ... nebo tak to nějak znělo a oslovení zákazníka se mi rozhodně nezdálo profesionální a dokazovalo jak jsem ho vyrušil. Odvětil jsem mu obdobným způsobem, že vím co TO bude a pána to evidentně urazilo. Po dalších pár větách, které byly z jeho strany dosti povýšené jsem od něj získal informaci, že se mám zajímat o pilu HQ 55 či HQ 353, která nakonec v mém rozhodování zvítezila.
Následoval typ hovoru ve smyslu, že ON má letité zkušenosti s... Na mou odpověď, že jsem ročník 63 jsem byl přebit esem, že to ON končil devítiletku :-)

Takže hodnocení:

internetové stránky - na vysoké úrovni

ceny akčních pil - bezkonkurenční

rychlost objednávka-výdej: do 24 hod

prodejna Kunratice - spíše výdejní sklad (má hodně daleko například do Svoba - Litoměřice)

platba - pouze v hotovosti, absence platebních karet

jednání prodávajícího vysokého pána - neprofesionální, silné ego, chybějící pohled do očí zákazníka, věta začíná slovem JÁ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 226.230 (?), 4.8.2009 10:00

Velice podobné zkušenosti mám i já.

Stavil jsem se v Kunraticích sdotazem, zda mají křovinořez 125R, mají nyní je právě vykládaji z kamiónu, dále se dotyčný pán divil, co jsem si to vybral. Podle něj si mám koupit křoviořez v ceně min.  10.000 a výše.

Já mu odvětil, že ten stroj potřebuji na asi 150 metrů a aby byl co nejlehčí a to 125 erko splňuje, /jinak je to nejprodávanější křovinořez dané značky/.

Doma jesm udělal internetovpu objednávku s tím, že druhý den osobně v Kunraticích zaplatím a vyzvednu. Po automatické odpovědi se dál nic nedělo, druhý den volám, zda mohu vyzvednout a dostábám odpověď, že nemohu, že ten typ nemají, že včera skládali jiný typ, ale ať se stavím další den, že k nim jede naklaďák jen s typy 125R. Posunuji o den dovolenou.

Další den dopooledne telefon z A-Z, že 125 R není a nebude a že jestli chci, že naprosto vyjímečně mi dají 125 R výstavní kus v jejich prodejně na

Kolbenové /pro mě 2x přes rozkopanou Prahu cca tak půl dne v autě/ - do Kunratic ji, ale nedovezou.

Já tedy po všech těchto zkušenostech, lžích a arogantním jednání ruším objednávku jak po telefonu tak i emailem. Sháním jiné zastoupení této značky a po jednom telefonu odjíždím do Průhonic kde mi daný stroj prodávají pri platbě v hotovodti za internetovou cenu, vše probíhá tak ják má, pan prodavač dává krátký výklad a pár rad co, jak jaké síly a průměry

atd., prostě dobrý a profesionální přístup. Spokojený nakládám křoviňák a odjíždím.

Shrnu : A-Z cenrum bych tedy nikomu nedoporučil

           Průhonice ano.

J.Racek

poznámka: se 125 R zatím vyjety 4 nádrže a spokojenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 121.16 (?), 4.8.2009 10:29

S průhonicema mám také výbornou zkušenost. Servis je také perfektní i když tam toho mají občas dost, neboť servisují i komunální techniku.

A-Z centrum mám obdobnou zkušenost, chtěl jsem u nich koupit pilu, ale po osobní návštěvě v Kunraticích jsem si to rychle rozmyslel a řekl jsem si, že od nich nekoupím už ani strunu do křoviňáku. Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 229.11 (?), 16.10.2009 14:42

Dobrý den, Já do Kunratic a i Vysočan chodím dlouhou dobu a myslím si ,že k zákazníkům se chovají zcela korektně. Ono asi záleží také na tom jak se chová taky člověk k nim a specifický druh humoru v Kunraticích je nakonec vždy spíše uvolňující pro atmosféru nákupu. Ve Vysočanech jsou odborníci a dokážou vždy poradit pokud na ně máte dotaz. Dělám s Husqvarnou již hodně dlouho a vystřídal jsem také hodně prodejců ale tak jak není život černobílý tak ani jiní zástupci Husqvarny nejsou dokonalý a tak se do a z centra vracím. S pozdravem Petr P.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 84.219 (?), 20.7.2009 11:48

take jsen nakupoval u neumana, přes net a zboží jsem si vyzvednul v hloubětíně, byl jsem překvapen, když mi předávající odmítnul dát jakoukoliv informaci ke zboží, prý kdyby mě to doručila pošťačka teké mi nic neřekne, nakonec jsem jej ale převálcoval dalším nákupem a tak vše dopadlo v pohodě, inu... nevím jak to pojmenovat udělejte si somi obrázek. návod   samozřejmě v češtině chyběl, nakonec jsem si jej obstaral na internetu,  řetězy do pily dělajíjen pouze v kunraticích, kam dovedou váš požadavek předal...

potřebuju výrobek seřídit a tak jsem se raději rozhodnul pro litoměřice, zatím mám s telefonu dobrý pocit, podám zprávu jak jsem dopadnul...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika