Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane doktore, jak je to s rýči a jejich násadami jsme si už vysvětlili. Každý nástroj se má používat jen k takovým činnostem k jakým byl zkonstruován. Když je používán k něčemu jinému, zákonitě dojde k destrukci, nebo zamýšlený úkon nelze provést. Taky si nekájíte chléb skalpelem, používáte na to určitě mnohem vhodnější nástroj. Jestliže byste chtěl operovat s vyrýváním stromů, tak si opatřte toto. Na jiném vlákně mám umístěné fotografie, kde je možné vidět rýče, které jsou v používání více než dvacet let a mají původní násady. Ono je třeba také o nástroj pečovat. Když skončím činnost, tak s ním neprásknu do kopřiv a nehledám ho za měsíc, v kterých kopřivách leží, rezavý s provlhlou,  nahnilou a pokřivenou násadou, ale očistím a uložím pod střechu. S vlastní násadou je to totéž. Než začnu nějaký nástroj, který má dřevěnou násadu, používat, tak si ji upravím. Úprava spočívá ve vyhlazení násady a v několikanásobném napuštění fermeží, tuto ochranu je teba čas od času obnovit. Na jedné motyce mám násadu, kterou vyrobil můj dědeček, ještě dřív, než jsem se narodil a neni z ní nahnilý křivák. Na tom jiném vlákně je také kolik a jak ryji.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika