Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Na špatnou otázku špatná odpověď.Odborný název tohoto nástroje je plečka, ať už má jakýkoliv počet dalších často pofiderních funkcí a užitných hodnot. Pokud jste chtěl vědět typ ev. výrobce tak bych se neobtěžoval.Pokud jde o Vámi uváděné jiné funkce tak doufám, že s nimi budete spokojen, protože jste si je jistě vyzkoušel.Pokud jde o kolo, tak nevím o jaké době píšete.já píši o plečkách z padesátých let minulého století. Protože u nás měl každý plečku s kolem z bicyklu, tak jsem neměl ani tušení, že někde ještě používali plečky s koly svařovanými nebo dokonce litými.Až dnes musím ocenit našeho kováře, který používal kola z bicyklu (přední).Nedovedu si představit, že bych třeba tři kiulometry šel na pole s takovou plečkou jak je na obrázku.Já už 15 let plečku nepotřebuji, pole jsem pronajal, dřevo spálil, kolo vyhodil, radličky jsem někde uložil, ale když jsem je před půlrokem hledal tak jsem je nenašel.

           Mr Big

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika