Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Flexou asist 230 mm jsem nařezal už asi 60 m drážek v betonu, kamenném zdivu a cihlách, o hutním materiálu nemluvím. Myslím, že asist je na tom s kvalitou výstupní kontroly asi jako ferm, nicméně DWT, trend, OK, extol... považuji za ještě horší. Koupil jsem ji proto, že byla asi za 900 Kč. Jako zásadní vidím použití filtrace pro nádechy motoru. Vyřešil jsem je tak, že jsem na ně kobercovkou z každé strany přilepil vypouklou dýchací roušku. Další řešení je koupit kotouč který je určen pro vodní řezání, a ten chladit vodou, která by snižovala objem prachu. Pokud jde o bourací kladivo, mám rovněž asist - 6kg, jak jsem již psal jinde. Dostává docela na frak, pouze doplňuji mazivo a nechávám jej při zahřátí vydechnout. Čekám, kdy se rozpadne, ale zatím nejeví náznaky ukončení činnosti. Samozřejmě nevím, zda by vydržel vaše použití, ale mám pocit, že by vydrželo rozhodně déle než trend line. Řešením může být pořádné kladivo z půjčovny.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika