Zkušenosti s elektrickou ruční pilou Narex



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 201.221 (?) 
8.3.2010 18:18
Jestli mohu poradit mam skusenost husgvarnou jdete do ni.Zalezi na vas na co to potrebujete, ale narex neni spatna volba.Nic vic nebrat mimo techto dvou pil.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 0.118 (?), 1.6.2010 20:42

Poridil jsem letos narex epr 40-20. Na zimu narezu kolem 30 kubiku dreva. Pilu nijak nezatezuji jedna se vetsinou o hranoly 5x5cm ale rezu jich najednou i 10. Bavil jsem se se znamym ktery je zastance levnych pil z marketu. Rikal ze mu pila za 1700 vydrzi dve az tri sezony pri stejnem rezani a ze nez 1 narexku redeji koupi dve chiny. Co myslite? Vydrzi mi Narex bez vaznejsich oprav (nepocitam listu, retez) dele nez tri sezony? Kdyby vydrzel 2x tolik co china tak jsem spokojeny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
misosvrki - (1) - 132.172 (?), 22.8.2013 12:22

Mám EPR 35 EB asi 5 rokou-dobrá silná píla ale po necelích 2 rokoch odišla prevodovka, pred pár dňami motor zajtra príde zo servisu uvidím ako dlho ešte vydrží. zatial okolo 130 kubíkov dreva laugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jack - (4) - 20.183 (?), 14.9.2015 13:12

Narex vydží mnohem víc než pár sezon. Já mám typ 35-24 7 let a funguje bez zaváhání. A to jej nijak nešetřím, řežu s ním všechno, co přivezu z lesa a jsou to někdy pěkné průběry. Ani o něj nijak zvlášť nepečuju, nechávám jej zalepený do smůly, pilin s olegem a pořád jede. Vyčistím ho až potom, co skončím s řezáním. Tou pilou bude řezat pravděpodobně i Váš syn.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 232.120 (?), 21.12.2015 5:38

Mám taky NAREX-ku cca 7-8 letou, slušně používanou s 35cm lištou,2000W.Nedávno se mi rozbila-točila, ale s hrozným zvukem nevěštícím nic dobrého.Tak jsem si myslel, že to rozeberu a uvidíme.Rozebral jsem a viděl.Vevnitř docela hrůza-zabordelená a našel jsem i kovové částečky.V tu chvíli mi bylo jasné, že jsem přestřelil a doma jsem začal zkoumat, kam to pošlu na opravu.Na nettu jsem našel samozřejmě Narex Česká Lípa, ale pak jsem si uvědomil, že v podstatě za rohem máme tady v Chrudimi servis elektr. ručního nářadí.Po krátkém dotazu tam, jestli dělají taky pily mi pán řekl-tak to přivezte.Takže jsem to nijak dohromady nesestavoval a přivezl to v tašce a drobnosti v sáčku.Zkrátím to, V pondělí jsem to tam dal a v pátek mi volali, že to mám hotové.Bylo vysypané ložisko jen 70Kč(dali prý nějaké i lepší, kryté či co asi 3drobnosti po 20Kč) a z prací to vyšlo na legračních 590Kč.Pila řeže dál a já jsem moc rád, že nemusím pro novou.Jirka CR

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 232.120 (?), 21.12.2015 5:43

Servis se Jmenuje CKP a sídlí v areálu bývalé Transporty v Chrudimi

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika