Woodshark 2275 motorova pila



Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?)
6.2.2013 21:09

Pisatel zřejmě myslí 100m délkových, ne kubickýchlaugh

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 165.49 (?), 2.3.2011 13:29, zobrazeno: 22719x

Ma nekdo zkušenost z tou pilou?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 32.127 (?), 7.3.2012 13:29

mám ju už niekoľko rokov a som s ňou veľmi spokojný, samozrejme požiadavka na ňu bola hobby, nie profi toľko s ňou zase nerežem, so synom sme rybári nosíme ju všade so sebou, pripraviť za malú chvíľu ohník nie je problém, palivo si nosím namiešané z domu do zásoby, odhadnem koľko asi budeme potrebovať, reťaz som nechal raz nebrúsiť, neodporúčam rezať nízko pri zemi možnosť zachytenia kamienkov a otupenie reťaze.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 156.239 (?), 7.3.2012 14:56

Pokud chci řezat, tak si koupím normální pilu a pokud řezat nechci a jen se chci o to pokusit, tak si koupím něco podobného. Buď si kupte kvalitu u značkových výrobců a nebo si kupte nějakou takou Woodshark, případně čínu, ale pak nečekejte nějakou kvalitu výrobku. Jednou, dvakrát za rok zkácet jeden strom a vyhodit až se to rozbije.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 92.50 (?), 20.3.2012 22:47

Vážený příteli, nevím co považuješ za značku a výrobce.Pilu Woodshark mám už pět let a ročně dělám 50 až 100 metrů těžbou s kompletním spracováním a naprosto bez problému.Ta pila je opravdu jako žralok.S lištou 45 cm udělá s přehledem i strom 1m na pařezu i s rozebírkou.Vše je pouze o řetězech a kvalitním mazání.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 165.38 (?), 6.2.2013 13:03

Vážený pane.

Píšete zde, že děláte s touto pilou 100 metrů dřeva ročně a dokonce stromy 1 m na pařezu! U toho bych chtěl vážně být, to musí být zážitek na celý život. Ještě s lištou 45 cm. To musí být žralok jako bič. Nevím jestli si děláte srandu nebo to myslíte vážně, ale zřejmě jste nikdy nedržel v ruce opravdovou pilu, jinak nemůžete toto napsat. Práce s tímto šmrdlátkem musí být strašnej horor a nemyslím si, že by to pilka vůbec mohla přežít. Jinak souhlasím, že ostrost řetězu je základ při používání mot. pily. Ale jinak si to fakt nedovedu představit ani v nejčernějším snu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 6.2.2013 21:09

Pisatel zřejmě myslí 100m délkových, ne kubickýchlaugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 149.89 (?), 7.2.2013 8:23

a metr na pařezu ale do obvodulaugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 248.56 (?), 11.12.2012 12:09

topím dřevem a mám pouze tuto pilu, už 5let s ní dělam všechno, koupil jsem dvakrát pružinu dolní k rukojeti, a jednou hnací ozubené kolo, a somozřejmě řetěz (několikrát) lišta původní za minimální peníz dobrá služba je lehká, chytá dobře, drží volnoběh a to s originál svíčkou kterou ani nevím kde hledat kromě deklu který musím sundat když měním řetěz jsem nic nesundával ani neseřizoval nebylo třeba. Já jsem sní spokojenej at si každej mele co chce (jo a to jsem na nářadí lajdák už jsem jí nechal párkrát na dešti a celou zimu je ve stodole kolikrátr na ní nafouká sních...(tak snad jsem to zakřiknul :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 13.64 (?), 2.2.2013 14:18

dobrej chtel jsem se vas zeptat kde schanite veci na motorovou pilu wood shark 2275 mam ji uz nakej rok a nemohu na ni sehnat soucastky. Nemate prosim nakej kontakt nebo stranku kde to lze sehnat? diky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 108.7 (?), 5.2.2013 17:51

hladam suciastky na motorovu pilu Woodshark 2275
hlavu a piest a zaroven cennovu ponuku.
Ďakujem. Rok výroby 2004

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika