Stihl MS261 Facelift



host - 140.103 (?)
15.4.2016 19:08

Prvně k pánovi který píše o kosmetických změnách, okopírovaný zešikmený válec, menší váha, vysší výkon, obšlehnuté tlačítko start - stop které se vrací do polohy startu. Atraktivnější vzhled a ostřeji vylisované plasty to je kosmetická úprava, ale zbytek změn mi moc kosmeticky nepřipadají, jen houšť podobných úprav.

Tím se dostávám k druhé odpovědi kterým směrem musí jít jednička???  Většinou je dobré jít vývojově a technologicky vpřed ne zpět jak to udělal Stihl přechodem na 2mixy. Není těžké uhádnout, kým se inspirovali a proč tento facelift nastal. Prodejní jednička a jednička vývojově a technologicky není totéž. Jedna věc je spolehlivost a druhá technické údaje, které na papíře bijí do očí. Jestli pak víte, kde se provádí vývoj Stihlu??? Představte si, že je to u nás v ČR to jen pro zajímavost.

Jinak co se týče věrohodnosti a jak tady někdo píše "jedna paní povídala" ve videu i na těch obrázcích mi to tak rozhodně nepřijde, je to reálná a daná věc, je jen otázka tohoto roku než tyto inovované stroje nahradí ty staré. Já jsem za to rád, ze zdravé konkurence těží zákazník. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 140.103 (?), 14.4.2016 21:21, zobrazeno: 15503x

Stihl přišel s faceliftem MS261: jak je vidět ve videu.

pokus o modernější vzhled, bezostyšně okopírovaný válec od Husky, ale hlavně musím pochválit lépe umístěné těžiště, rychlejší nástup otáček, sníženou váhu o 300 gramů a zvýšený výkon.  Po 5 letech srovnali v tomto obsahu náskok konkurence, takže (až na to kopírování) palec nahoru. Jen tak dál.

Více na švédském foru

Stihl MS 261 CM 2016 - Facelift

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 15.78 (?), 15.4.2016 7:40
Doufám že se nedostanou do stejných s.raček se spolehlivostí srovnali by notně kulhavý krok. Dnes se prodává pila na max 2 sezóny na západ od nás, tak proč ne. U nás se pila opravuje po 5 letech v lese a ještě ji koupí jako zánovní nějaký domácí topič. Many many many money.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 140.103 (?), 15.4.2016 9:29

No hlavní je, že pochopili, že jsou notně pozadu a kromě nejmenší MS150 a pak největší MS661 defakto neměli nic srovnatelného. Tento rok konečně po hezkejch pár letech konečně reagují, pochopili, že jim ty krabice nikdo kupovat nebude. Po MS 261 se v tomto roce ještě dočkáme dalších novinek a mazání náskoku tam kde je nejmarkantnější, takže přijde inovovaná MS 362 a MS 462 viz obrázek. Máme se na co těšit. yes


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 140.103 (?), 15.4.2016 9:38

Na 462 opět zešikmený válec a podle prvních informací o tech. údajích by to měl být velmi zajímavý stroj.

Zdvihový objem: 73,2 ccm.
Výkon: 4,4 KW
Hmotnost: 6,4 kg.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
nomadm - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (52) - 142.6 (?), 15.4.2016 13:17

takže ten současný model, co je v akci - 1800,- Kč se doprodává?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 172.99 (?), 15.4.2016 15:59

Je to blbosť, tu sa diskutuje o tom čo jedna pani povedala.Lepšie povedané robia sa závery nazáklade toho že niekto pozná niekoho čo už možno videl niečo čo asi bola píla a má približne farbu zhruba ako Stihl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 203.4 (?), 15.4.2016 16:22

Môže mi pán 140.103 vysvetliť ktorým smerom musí ísť svetová jednotka aby zrovnala náskok svetovej možno dvojky. :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 209.10 (?), 15.4.2016 18:46

Stihl má určite dobré píly. Ale v 60 cmm pílach vidím skôr krok vzad ako v pred. MS 361 by som za MS 362 nemenil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 15.4.2016 19:43

tady ještě jedno forum a porovnání

Stihl MS 261 CM - Version 2.0

a videoporovnání s huskou 550

Stihl MS261 2016 edition (stock) vs Husqvarna 550xp (stock)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 15.4.2016 19:08

Prvně k pánovi který píše o kosmetických změnách, okopírovaný zešikmený válec, menší váha, vysší výkon, obšlehnuté tlačítko start - stop které se vrací do polohy startu. Atraktivnější vzhled a ostřeji vylisované plasty to je kosmetická úprava, ale zbytek změn mi moc kosmeticky nepřipadají, jen houšť podobných úprav.

Tím se dostávám k druhé odpovědi kterým směrem musí jít jednička???  Většinou je dobré jít vývojově a technologicky vpřed ne zpět jak to udělal Stihl přechodem na 2mixy. Není těžké uhádnout, kým se inspirovali a proč tento facelift nastal. Prodejní jednička a jednička vývojově a technologicky není totéž. Jedna věc je spolehlivost a druhá technické údaje, které na papíře bijí do očí. Jestli pak víte, kde se provádí vývoj Stihlu??? Představte si, že je to u nás v ČR to jen pro zajímavost.

Jinak co se týče věrohodnosti a jak tady někdo píše "jedna paní povídala" ve videu i na těch obrázcích mi to tak rozhodně nepřijde, je to reálná a daná věc, je jen otázka tohoto roku než tyto inovované stroje nahradí ty staré. Já jsem za to rád, ze zdravé konkurence těží zákazník. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika