Příspěvky uživatele - nomadm

Sekačky od Mountfieldu, 8.6.2017
Zdravím, mám sedmý rok sekačku 4820 PD z Mountfieldu, prdlo mi teď lanko pojezdu, máte někdo zkušenost z jeho výměnou? Martin
Sháním grilovací rošt do zahradního krbu, 20.7.2016
Zdravím, nevíte kde se dá levně sehnat grilovací rošt do zahradního krbu? Vnější rám velikost 61,5 cm X 36 cm, nabídka na netu se mi zdá být cenově nadhodnocená a v tomto rozměru i dost omezená. Kdyby někdo vyrobil za rozumný peníz, tak bych byl... celý příspěvek >
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 28.4.2016
no v návodě právě startovaní se zabržděným řetězem je...
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 27.4.2016
Máte pravdu, omlouvám se... toto mě fakt nenapadlo. Tak snad už si na pilu zvyknu... takže doporučujete půlplyn nechávat jen chvília spíš dříve přepnout na volnoběh? A jak je zahřátá, tak startovat normálně na polohu I?
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 26.4.2016
Zdravím, tak pila doma, cena 790 kč, řetězka v pr., jak jsem psal, spojkový buben,...sypu si popel na hlavu. Nechal jsem pilu zahřívat na půlplyn se zabržděnou brzdou...:(. Tak už aspoň budu dávat pozor... a teď pojďte do mě...
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 25.4.2016
díky za rady, ale brzdou to skutečně nebylo... v servisu jsem se dnes dozvěděl, že pila nemaže, ale v sobotu ještě mazala když jsem s ní řezal. V neděli jsem už neřezal, pila se jen zahřívala před prací na volnoběh bez plynu, a začalo se kouřit od té... celý příspěvek >
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 24.4.2016
Já si taky myslím, že jsem nevybral špatně... pila je nádherná. Super zprracovaná, zítra dám vědět...
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 24.4.2016
A zitra už pojede do servisu, včera krásně řezala a dnes zdechala a začala nějak kouřit jakoby z prostoru řeťezky... tak nevím, jsem prosťe smolař...:(
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 23.4.2016 Obsahuje fotku
A je to doma, už jsem ji i testnul a he to dobrá motorka, lehká dravá... snad bude dobře sloužit. Letos jsem si naložil ježucha o něco dřív...:)
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 22.4.2016
No prásknul jsem do stolu, rozmazlil se a objednal 261ku, ale jestli to nebude ta poslední facelift verze 3kW, tak ji neberu a jdu do toho Echa.
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 21.4.2016
Tak jsem se dnes byl podívat na Echo cs501sx, máte někdo zkušenost? Mohl bych ji mít za 11 tis. Konstrukce mi připomíná moji starou Hechtku 945, ale věřím že bude kvalitnější, záruka 5 let, to je fajné, servis kousek...
Stihl MS261 Facelift, 15.4.2016
takže ten současný model, co je v akci - 1800,- Kč se doprodává?
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 15.4.2016
Tak s bratrem naštěstí nemám problém, já ji požívám opravdu jen semtam...:)
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 15.4.2016
tak to vypadá nakonec na MS 261 napůl s bratrem :)
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 11.4.2016
Tak mam moznost koupit Stihlku 261 za 15,5 novou. To uz je cca 3 tis od D 5105. Servis zarohem, mel bych to uz nejak rozseknout...:) Dolmaristu se chi jeste zeptat, kdyz koupim pilu pres net, tak jak je to pak se zarucnim servisem? Musi byt pres... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika