Solo v Mountfielde



host - 129.250 (?)
20.1.2013 21:20

Zdravím.Tak už ji mám také.Husqva pomalu dochází tak jsem se také nechal stáhnout.Koupil jsem SOLO 652.Sice na splatky peněz není.Tak doufám že pojede jak málaugh.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
host - 149.89 (?), 20.1.2013 23:02

no vrba pujde jak po masle ne?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 49.247 (?), 20.1.2013 23:09

Mate pravdu, tezka je, ale tak v ramci kondicni pripravy... :-)))

Tady u nas krom mekkeho je k dostani pouze dub, tak beru jen ten. Ze zacatku sem bral krajiny z pily ale tam bylo tolik kury ze mne to prestalo bavit. Tak sem nasel firmu co mne vozi za 900 Kc dub sice v metrovych delkach ale nectvrceny, vetsinou to sou prumery tak 25-30 ale nektere kousky byvaji i vic a s temi sem se poradne trapil (letos v lete sem se do toho s vervou pustil - rezu, rezu, najedou pila zdechla - myslel sem ze se prehrala ale bohuzel se pridrela :-(V servisu mne pan rikal ze tady tyhle levne smejdy nemaji zadnou povrchovou upravu valce/pistu a ze se to stava pomerne casto - ze to nema cenu opravovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.89 (?), 21.1.2013 9:48

no olej děla také své a čistota pily taky kdyz ma dojit opravdu k zadrení ale toje je jedno kdyz máte pilu novou.

no ale jeto zase o tom že jste měl "špatnou" pilu pro vaše použití, kdyby jste mel od začatku napr 50ccm pilu s vykonem od 2.5kW a více tak věřím že ji máte dodnes a pila vám napřípravu paliva vydrží třeba i víc jak 15let, takto jste koupil kdysi slabou pilku, nevím co vás k tomu vedlo, dnes jste zní zklamany mozna i nastvany že vas to stalo prachy ajako spravny český kutil je třeba vše předimenzovat tak jste se rozhodl preskocit farmařskou kategorii pro vás určenou, přímo na těžební pilu do lesa.

holt jeto vaše rozhodnutí, ale jak ja říkam pokud jste spokojeny tak toje jenom dobře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 57.250 (?), 17.1.2013 10:15

Je vidět, že firma Mountfield má v našich zemích své příznivce i zaryté odpůrce (málem bych řekl: a nic mezi tím). Je to, dle mého, dáno hustou sítí prodejen a velmi agresivní reklamou. Hlavně však aktivním přístupem k zákazníkovi při prodeji, který je v kontrastu s chladným při reklamaci a opravách. Skoro v okolí neznám člověka, který v M. nikdy nebyl a nic tam nekoupil. Nemyslím si, že prodávají samé šunty. Jen mám zato, že jinde se dá za tu cenu sehnat  kvalitnější zboží a naopak podobné zboží levněji (aby ne, při existenci bau bau a e-shopů). Dnes už bych zahradní techniku kupoval jinde, přesto si myslím, že mnohým, méně náročným a méně informovaným zákazníkům poslouží dobře a jsem docela rád, že tu na malém městě prodejna s takovou otvírací dobou je. Potřebuji-li náhradní strunu, mazací tuk, písek do filtrace, je to po ruce a ceny jsou srovnatelné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 149.89 (?), 17.1.2013 11:36

plne svámi souhlasím, a jemi divné že takové rozsáhle diskuze nejsou třeba na Baumax a jiných BAU který jsou také težce předražené a presne jak MF v akci mužou byt zato nejlevnejsí viz ted akce v hornbachu na dolmar. tyhle "velké stavebniny" jak ja rikam maji tu vyhodu že otviracka je od 7do 22hod i v nedeli a koupim tam defakto vse a cena se odraží prave v otvírací dobe.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 105.132 (?), 17.1.2013 16:12

Mam dobru skusenost s reklamaciou v baumaxu. Jednoducho opravia, daju novy vyrobok, alebo vratia peniaze. Nikdy ziadne diskusie. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 69.208 (?), 17.1.2013 19:06

Zdravim

Tak je teda neviem, mam od MF rosic OM, zatial som servis nepotreboval, takze neviem posudit. Zoberme si to ale z obchodneho hladiska. Maju 50 % podiel na trhu, trzby im rastu, myslim periodu 1995-2012, takze je to uplne v rozpore s tym, co sa tu vacsinou pise!!! Ved keby tak fungovali ako sa tu pise, za tych 17 rokov by to ludia uz prekukli a muselby MF odist z trhu. Co sa tyka kvality vyrobkou, na zaciatku samozrejme nemohli si zazmluvnit premiove znacky STIHL, HQ, VARI, SOLO ktore mali vlastnu distribucnu politiku. Takze im ostal GGP, taliani s brandama MF, Castel garden, Oleo Mac. Co ale ak pride MFdo fabriky premiovych znaciek a preukaze svoju silu na trhu? Uz sa to deje a podla mojho nazoru postupne vymenia premiove znacky priemerne. Na tom servise sa da popracovat, ked budu predavat vyrobky s vyssou kvalitou= vyssia pridana marza. Uz sa to deje, zoberte Bertolini, Solo produkty. Dalej maju lepsie predajne, vacsie mnozstvo techiky na predajne=  velky cashflow. Ako moze konkurovat predajca, ked vsetok tovar na predajni si musi zaplatit sam (viem to, znamy predava HQ) a s jednym technikom su dvaja. Este k tomu SOLU, predajca blizko bydliska mal na predajmi max 1-2 rosice a tvaril sa, ze je distributorom SOLO.MF prisiel do Nemecka a hned zobral mozno 10 kamionov tovaru. Financna sila dnes je skoro najdolezitejsia v businesse

PG

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 227.2 (?), 18.1.2013 18:34

Kdyz jdu koupit nejaky stroj, tak osobne vychazim ze znacek, ktere se uzivaji v profi provozu.Ano, Mountfield diky reklame a neznalosti lidi prodava asi hodne, ale kdyz jdete mezi profiky, kdo kupuje u Bedi, tedy volil bych treba farm radu, ale od vyrobce, prodejce,znacky, kde berou profici.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 129.250 (?), 20.1.2013 21:20

Zdravím.Tak už ji mám také.Husqva pomalu dochází tak jsem se také nechal stáhnout.Koupil jsem SOLO 652.Sice na splatky peněz není.Tak doufám že pojede jak málaugh.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 209.10 (?), 27.1.2013 14:19

Vyzerá to tak,  že akcia skončila. Ako to prebiehalo v MTF pri predaji, predávajúci technici vedeli poradiť, prípadne skúsenosti so servisom už nejaké sú? Nemám na mysli len opravy ale aj ponuku príslušenstva k pílam Solo. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika