Pila Fuxtec - KS - 162



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 36.107 (?) 
31.3.2018 21:55
Dobrý den. I já mám pilu ks 162 a musim říct, že jsem moc spokojen, až tedy na ten stratér, to musim potvrdit. Opravdu nevydrží já už třetí a přesně ta samá závada, vylamovani narážky vratné pružiny, stačí jen trochu špatně zatáhnout a je to v háji. A proto bych se rád zeptal na nějaké lepší řešení, dobrý nápad jak tuhle vadu odstranit. Nechce se mi neustále kupovat nové startéry. Předem Děkuji za radu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 4.78 (?), 5.10.2018 16:55

Dobrý deň.Máte pravdu, motoricky je píla v poriadku.Štartér je problém.Samotný kryt, je málo pevný, lebo je poskládaný z veľa dielov a ten základný kryt / oranžový/ má veľa kritických tenučkých miest, ktoré sa lámu.Vkladané čierne vložky sú v podstate len dizajn a celkovo nespevňujú kryt.Kryty som zničil 3ks a praskli vždy na tom istom mieste.Pílu som kúpil v Poľsku a po reklamácii mi poslali nový a jeden použitý. Ako náhradný kryt /kompletný aj so štartérom/  som kúpil z píly profi /čierny, zbytočne nedelený/ vraj pasuje na 162-ku, no zatiaľ som ho nepoužil, tak neviem ako sa bude správať.Čo sa týka samotného kolečka štartéra a ulamujúcich sa zubov, možno je krehký aj materiál, ale všimol som si, že tie štartovacie západky nedosadajú celou plochou na plastové zuby kolečka a tým ich ustrihujú.Predávajú tiež opravné sady, ale zbytočne aj s pružinami.O týchto chybách museli vedieť v Nemecku, pretože prv predávali len celý kompletný štartér, no potom sa objavili už aj samotné kolečká s pružinami a minulý rok aj tuhšie čierne kryty.Ja sám som im posielal fotodokumentáciu mojich problémov so štartérom.Odkázali ma na servis v Česku, kde je veľmi ochotný personál.Kolečko som tiež nejako poriešil ale ešte neviem posúdiť, či som to urobil dobre alebo nie.Čas ukáže.Pozdravujem čitateľov ZÁHRADY.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika