Motorová pila do 8 000,-



host - 254.218 (?)
4.1.2009 18:53

Dobrý den. Taky jsem si Stihlku 211ku koupil a jsem s ní velice spokojen. Řeže velmi dobře a umí i velké průměry tvrdého dřeva. Ale nesmí se na ni zbytečně tlačit, aby nemrčela a nedusila se. Nic se tím neurychlí, ba naopak. Má nízkou spotřebu a základní údržba je velice snadná.

Ale jak již pán nade mnou napsal - jetli máte blíž servis firmy Solo, tak jděte tam. Sice servisy jiných značek dělají i ji ostatní značky, ale jak mi říkal prodejce Stihlu - nejdřív servisujeme naše pily, až pak ty ostatní.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 3.170 (?), 3.1.2009 21:53, zobrazeno: 5152x

Dobrý den

Mám manžela a chci mu koupit k narozeninám motorovou pilu do 8000kč.Bude s ní pracovat okolo rodiného domku a řeuzat s ní max. 25prm za celý rok.Stromy s max průměrem 35cm.Přečetla jsem zde mnoho diskuzí a rozhoduji se mezi pilami : Stihl 211,Solo 643,Jonsered 2138...

Jakou pilu by jste mi poradili???

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
jaroslav houha - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (76) - 86.11 (?), 4.1.2009 11:05

první 2 jmenované určitě ano, tu třetí bych já osobně nebral vůbec - je technicky velice zastaralá. Já sám jsem si Stihl MS211 koupil jako doplněk k mým 2 profi Husqvarnám (těžím profesionálně) a myslím si že za ty peníze je to výborná volba. Toho Sola bych se taky nebál, měl jsem od nich S 639 a byla bez problémů. záleží na Vás, kam to máte blíže do servisu. Zdravím J.H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 29.114 (?), 4.1.2009 11:11

Já bych vám doporučil Husqvarnu 142 e-series. Je lehká, výborně startuje a snese toho docela dost. Jonsered není kvalitní, přestože je to značka příbuzná s HQ, oni dělají motorovky v Číně...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 4.108 (?), 4.1.2009 13:47

Já jsem měl o ní také zájem, ale už se nedá sehnat výrobce už jí neprodává...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 254.218 (?), 4.1.2009 18:53

Dobrý den. Taky jsem si Stihlku 211ku koupil a jsem s ní velice spokojen. Řeže velmi dobře a umí i velké průměry tvrdého dřeva. Ale nesmí se na ni zbytečně tlačit, aby nemrčela a nedusila se. Nic se tím neurychlí, ba naopak. Má nízkou spotřebu a základní údržba je velice snadná.

Ale jak již pán nade mnou napsal - jetli máte blíž servis firmy Solo, tak jděte tam. Sice servisy jiných značek dělají i ji ostatní značky, ale jak mi říkal prodejce Stihlu - nejdřív servisujeme naše pily, až pak ty ostatní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 90.168 (?), 4.1.2009 22:53

Já do výběru přihodím ještě Dolmar PS350 C (nebo ještě lépe tisícovku přidat a vzít PS420 C - myslím, že se to vyplatí)   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika