Husqvarna 560



host - 100.231 (?)
21.2.2013 15:53

Děkuji za radu.Vyzkouším a dám vedět.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 156.229 (?), 10.2.2013 22:16

Ne nemá nastavené snížené otáčky z výroby, pila jede hned na 14000ot. po přidání plynu díky a funkci revboost chvilkově vyskočí na 14500ot. Na servis ohledně seštelování s ní chodit nemusíte, pila má autotune a nastavuje si ideální chod automaticky tzn. že po prvním řezání zjistí ideální chod a sama se nastaví na optimální chod. Autotune na 560XP umí mimo jiného zjistit teplotu okolí, octanové číslo benzínu, počet startů pily, kolik hodin byla pila v provozu, počet přeštelování autotune a spoustu, spoustu dalších informací. Je to nejinteligentnější a nejmodernější pila současnosti.  Původní pila měla vývod diagnostiky směrem dolů, novější 560 mají vývod do boku a napíchnutí na PC je snadnější s lepším přístupem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Hupino - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 211.189 (?), 10.2.2013 22:48

Tak to bych se zeptal pana 156.229 na ty max.otáčky. Mě točí nejvíc 13383 ot. Stala se někde chyba? Mám podle motohodin vypálenejch nějakejch 785 nádrží a nezdá se mě, že by nejela jak má. Tak se ptám protože mě to zajímá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.229 (?), 10.2.2013 23:39

Dlouhá lišta, špatně zajetá pila, špatný benzín, jelikož je to o autotune, které si to samo vyhodnotí a navolí si max. otáčky, tak těžko soudit, ale žádné zprávy o tom, že by novější software nastavoval méně ot. nemám. Pila má v tech. popisu 14000ot.  a při zkoušce na otáčkoměru toto na chlup potvrdila několikrát jsem to měřil se stejným výsledkem 14032ot.  Pokud vám pila jede jak má, pak otáčky nějak neřešte, mimochodem jak to dopadlo s tou vaší opravou toho revboostu???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Hupino - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 211.189 (?), 11.2.2013 22:05

Dlouhou lištu samozřejmě nemám, to bych byl blázen, zajetá je dobře, tak snad ten špatnej benzin. Tankuju pořád u té jedné pumpy. Pravda je že když pila jede tak neni důvod řešit max.otáčky. Jen mě to zajímalo.

Neměl jsem nic s revboostem, stříkal mě olej spodem na výfuk. Už měsíc jede bez problémů a to jedem celou dobu silnou MÚ. Dal bych sem fotku, ale to se asi nehodí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 115.106 (?), 21.2.2013 2:25

Proběhlo školení kde se probíraly závady 560tek, veškeré problémy jsou teď objasněny a vysvětleny, takže kdo má nějaký problém a neví si rady, tak pokud budu vědět, poradím. S těma otáčkama je to Hupino špatné 13300 je málo, chtělo by to napíchnout na diagnostiku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 100.231 (?), 21.2.2013 9:44

Pila má po zahřáti prodlevu z volnoběhu na vysoké otáčky. Děkuji za odpověd.Jedná se o 560ku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.229 (?), 21.2.2013 12:40

Zastoupím:  Revboost kdo má problém s dírou po přidání plynu u teplé pily, musí si nechat vyměnit vrchní díl se svíčkou (hlavu) a nebo stačí jiné těsnění vyrobené pro tyto účely, aby Huska a také majitel po záruce ušetřil. Tento problém se vyskytuje jen u některých typů a je to dáno malou kompresí - jiný vrchní díl má menší spalovací prostor a větší kompresi, pak už revboost OK.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 100.231 (?), 21.2.2013 15:53

Děkuji za radu.Vyzkouším a dám vedět.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Hupino - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 211.189 (?), 21.2.2013 17:27

Hele chlapáci mám několik dílčích problémů a né že by mě z toho nebolela hlava. Zeptám se takhle. Když nějakej Lojzek v servisu sundá válec, je pravidlem že když ho dává zpátky musí dát nové těsnění nebo stačí nalepit na stávající? Díky..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 93.3 (?), 21.2.2013 19:29

Vždy sa dáva nové.Výnimky neexistujú.Dá sa diskutovať či nové alebo vyrobené samodomo z tesniaceho papiera.Prečo nové? Odpoveď je na dosť dlhý príspevok.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika