Homelite, Hecht nebo Partner? Co je lepší.



host - 54.87 (?)
26.2.2007 18:23
Kedze sa tu tvrdi, ze kvalitu kontroluje nemecka firma, vedeli by ste mi sem niekto  dat link na  tu nemecku firmu HECHT, ktora kontroluje kvalitu. Musi to byt velka company,  ved je u nas dost sortimentu pod znackou Hecht. Rad by som zistil, kde ma tato nemecka firma svoje vyrobne zavody vo svete.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
            
nebuď zvědavý - (43), 24.2.2007 23:20
S auty je to takto: W. Pasat vyrobený v Něměcku zůstává W. Pasatem. W. Pasat vyrobený v Česku se stává Š. Oktávií, ale ve Španělsku se stává Seatem T.
Který byste si vzal bez ohledu na cenu? Všechny tři jsou původem Pasaty!
S pilami je to o to horší, že ať vyrobíte pasata kdekoliv na světě, zůstane mu značka W. Lecos napoví právě země původu.
Komu to není zcela jasné, tak značky aut jsem uvedl záměrně, abych nemusel uvádět značky mot. pil. (mohlo by to někoho urazit)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 100.127 (?), 4.4.2014 20:32

Vážený Pane Jestli těm pilám rozumíte jako těm autům, je asi dobré, že o těch pilách nic nepíšete. Octavia i Seat T vychází z platformy VW Golf a ne VW Passat.  M

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 220.22 (?), 15.3.2007 21:26
Š Octavia je Passat???? To čo si myslíš o tej škodovke, veď je to trieda Golf, Astra, Focus a pod., na Passat sa nechytá žiadnym z parametrov, čo za blbosti to tu trepeš??
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
nebuď zvědavý - (43), 15.3.2007 22:17
To sem nepatří a použil jsem to místo názvů pil.
Můj vztah ke Škodovkám není z ekonomických důvodů zrovna kladný a uvedené srovnání není z mé hlavy. Nicméně Oktávie parametry (prostorově tvarově atd..) odpovídá Pasatu (mod.92). Ty parametry si zkuste skutečně porovnat. Vámi uvedený Golf, Astra, Focus jsou o třídu níž.
Váš argument „čo za blbosti to tu trepeš??“ neberu !
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.108 (?), 15.3.2007 23:12
Vážený pane host- xxx.xxx. auta mě už nějaký ten pátek živí...a passat je stejná třída jako třeba superb a je opravdu o třídu výše než octavia která používá podvozkovou skupinu stejnou s golfem a audi A3 (byť škodovka je díky velkým převisům karoserie opticky větší)...auta rok od roku 'rostou' takže ani nelze srovnávat passat z doby kdy se octavia ještě nevyráběla právě s tímto autem...ale to jen na okraj. Všichni tu metaforu o téměř totožných autech VW-Škoda-Audi-Seat snad pochopili - jen pro šťouraly byste tedy musel místo passat napsat VW golf... ;-) Hezký večer všem. J.Z.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 54.87 (?), 26.2.2007 18:23
Kedze sa tu tvrdi, ze kvalitu kontroluje nemecka firma, vedeli by ste mi sem niekto  dat link na  tu nemecku firmu HECHT, ktora kontroluje kvalitu. Musi to byt velka company,  ved je u nas dost sortimentu pod znackou Hecht. Rad by som zistil, kde ma tato nemecka firma svoje vyrobne zavody vo svete.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 1.3 (?), 5.3.2007 8:49
Pilu Hecht mám 1,5 roku jsem sní spokojen pracovala 4 měsíce jako profi v lese, kamarát jí má déle a taká sní asi 6 měs dělal v lese. Je trochu těžší,ale robusní a výkoná , je to asi ve své kategorii nejlepší poměr výkon-cena.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 88.73 (?), 22.5.2013 22:37

hahaha..ze vyrobce Hecht??...produkt: Motorová pila Hecht 945 výrobce: Hecht... tak na to si kupim listok do prvej rady aby som videl tu fabriku vyrobcu Hecht... ziadny neni, a ked vas klame predajca a dovozca ze je, tak si o nom urobte svoj nazor...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 207.3 (?), 21.3.2007 11:28

Homelite 35 cm, mám už 4 roky. Před rokem výměna brzdy - jinak OK.Na chalupaření úplně stačí - lehká, praktická.

Jen pro zajímavost: Homelite - USA , je firma, která začala seriově vyrábet řetězové pily jako první na světě. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 106.5 (?), 28.3.2007 11:02
Zdravím všechny příznivce motorových pil,ke značce Homelite mohu dodat jen to,že s ní řežu od roku 1980 (Tuzex Motokov,v té době cca 7 200,-Kčs) dřevo na chalupu (asi 10m3 ročně),též práce kolem domu a zahrady.Je to malá pilka model VI Super 2 SL,ale i po těch letech stále stíhá pořezat to,k čemu je určená.Závady :startovací šnůry,kladka šnůry,stržený závit na šroubu napínáku.Jinak jen výměny filtru,1x svíčka,lišty,řetězky a řetězu-ty brousím pilníkem sám,za jejich životnost tak 2x na brusku.Ale když vezmu do ruky dnešní Homelitku,co mají v marketech,a prohlídnu ji,už to asi není to, co před lety-viz jiné příspěvky na tomto fóru.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika