Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak zde rozhodne jen jedno nechte si pilky předvést a podržte v ruce vyberte podle toho která vám líp sedne do ruky   Porovnejte si vibrace obou pil ani s jednou chybu neuděláte Osobně já sem zastáncem stihl 

Jak velké průměry budete kácet jak starý je to les atd. Toto musíte vzít na potaz a kolik toho přibližně ročně kácet.

Za mne bych volil osvědčenou klasiku MS 261 a počkal bych na jarní akci stihl co bude v akci za pilky Porovnejte si Ms261 a Ms362 na stránkách stihl + si pak ktomu vytáhněte parametry Doolmarky.Vemte v potaz Váhy pil Vibrace a otáčky při zatížení + výbava pil Pak svůj věk a zkušenosti s pilama a co dokážete zvládnout za váhu pily věřte že každé deko je při celodenní práci znát

To je za mne vše co k tomuto říci

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika