Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak tady, asi i jako na jiných diskusích, se to zvrtlo do obecné roviny o lidech a samotný problém to neřeší. Narazil jsem na tuto diskusi, protože mám pilu CS 340, je dva roky stará, nařezala asi 5 stromů až na špalky a snad od počátku blbě startovala a nyní neudrží volnoběžné otáčky. Startovat se musela vždy s plným plynem, návodový páčka na start nešla snad nikdy, ale z počátku alespoň držela volnoběh. Nyní, když chci pár špalků uříznout, tak ji musím držet stále ve vysokých otáčkách, jak uberu, tak chcípne a startuji znova s plným plynem. Svíčku jsem koupil novou, ale od boku, závit a jiskřiště má stejné, ale celkově je větší, jiný výrobse i parametry. Očividně má plnější jiskru, ale po dvou zátazích žádnou jiskru. Zkusím vyčištěnou původní, ta nemá tak zřetelnou jiskru, ale stálou i při pomalejším zátahu. Tak přes svíčku zatím cesta nevede. Karburátor jsem také čistil, žádnou šrobovací trysku to nemá, se šrobkama L a H jsem zatím nehejba, protože jsou na spešl drážkový tubkový klíček, který není v příslušenství, nebo je vyhozen spolu s krabicí i návodem. Zkusím ještě vylejt nádrž a najít a vyčistit sítko. Jinak údržbu předtím neměla žádnou, řetěz už pálil dřevo, spíš než řezal, ale zatím stačilo jej otočit a bere pěkně. Rady a diskuse na servis již tady jsou, tak už jsou zbytečné. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika