Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ruční pilou jsem dělal dřevo do roku 1987. Bez motorové pily je příprava dřeva dřina. Ochranné pomůcky nemá z těch jánařů ani jeden. Pevné boty, pohodlné oblečení. S mačetou, sekyrkou se můžete poranit brutálně a berete si na to nějaké ochranné pomůcky, já ne, neboť bych se uvařil při štípání dřeva. Jednoručku ne, je pro arboristy, je více nebezpečná, i když velikost mate. Právě, že ji můžete držet jednou rukou, nebo mizerně oběma, neboť máte ruce blízko u sebe, je více nebezpečná. Na výřezy na pasekách to chce lištu 35 cm a takovou jednoručku převážíte na lištu. Rukou jednoručku budete stále vyrovnávat a zvedat lištou na dřevo a unavujete si zbytečně zápěstí. Jednoručky levnější produkce jsou méně spolehlivé a mají nízký výkon. Ani obsluha a údržba není snadná, jako u dobré hobby pily. Jednoručku mám do koruny ovocných stromů v sadu. Do lesa na paseku pilu, hobby s lištou 35 cm, řetěz 3/8, 1.3 mm, výkon nad 1,4 kW.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika