Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak jsem byl včera kontaktován ze servisu že pilu poslali do Makity do Brna a odtamtud přišla odpověď že na novém karburátoru jsou stržené nějaké plomby a prý někdo neodborně seřizoval karburátor což jsem se hned dotazoval v servise kdo ho jako šteloval když jsem měl pilu v ruce jenom já servis a makita v Brně a já rozhodně do takovejch věcí nefušuju ještě při tom když byla pila čerstvě opravena tudíž byla záruka na opravu takže musim zajet do servisu si to tam s nima vyříkat s očí do očí ale začínám se přesvědčovat v tom že další pila bude od jiného výrobce protože už mi tu kdysi někdo psal Dolmar je fajn značka jen do tý doby než se něco vysype protože ten servis pak stojí za h... a něco na tom bude protože u stihlu jsem se s podobným jednáním nesetkalangry

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika