Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, jak si tady tak pročítám diskuzi došel jsem až na tento příspěvek na který musím reagovat. Já pracuji jako profík a býval jsem zapřísáhlím husqvarnystou. Také jsem se nechal zlákat novinkou v podobě 560-tky. Můj názor, totální šrot (kus co jsem koupil já :-)). Několikrát jsem ho reklamoval a podotýkám autorizovaný prodejce, se reklamacím vyhýbal jak to jen šlo. Prý se těchto pil prodalo spousta a jen ta má má pořád něco. Tak prý je to rukama apod. No, vidím z této diskuze, že závady má každá druhá. Po půl roce jsem pilu prodal a šel ke konkurenci pro stihl 362. A teď to hlavní co mám na srdci. 362ka je opravdu bezporuchová a jede jako čert. Pokud jsem s 560kou udělal za den 25kubíků, tak s 362kou jich udělám 30. Vibrace nejsou o nic větší než u 560tky.Vyváženost a držení jsou pouze o zvyku. Váha je opravdu větší, ale určitě to není takový problém. Jak říká kolega "nejsme žádný ořezávátka" :-). Největší výhodou ovšem je, že na 362ku se můžu opravdu spolehnout a vím, že odvedu práci kterou mám. S 560tkou to bohužel nešlo. Jestli se domníváte, že Husqvarna je na špici, tak podle toho co ukázala s 560tkou, mají na vrchol ještě daleko.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika