Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobry den, vyrezal jsem jednu nadrzku na porezu obcas strouchniveleho stareho dreva. V polovine prace jsem si rekl, ze zkontroluju vzduchovy filtr a byl jsem prekvapen, ze filtr propustil do nasavani uplne ten nejemnejsi drevni prach ze strouchniveleho dreva. Tento prach byl usazen vevnitr filtru na strane kde se nasazuje na sani karburatoru a v samotne trubce karburatoru pred klapkou sytice. Tento prach jsem otrel hadrikem. V cem nejsem uspesny je ono dle navodu "opatrne vyklepat". Ten prach se proste z filtru ani nehne at klepam jak klepam (mam obavy z deformace pri uderu filtrem o podlozku, takze klepam jemne), jedine kdy se "zaprasi" kolem je, kdyz secvaknu obe pulky filtru dohromady. Pred tim, nez se jmu filtr prat (coz si myslim mu ubira na zivotnosti) dal bych prednost navodem doporucovanemu tlakovemu vzduchu z vnitrni strany. Napadlo me vzit filtr na benzinku a vyfoukat ho tam (z vnitrni strany -- rozebrany) kompresorem na foukani kol. Jiny zdroj tlakoveho vzduchu v okoli neznam. Muj pokus o vyfoukani, byl naprosto neuspesny, takze predpokladam je potreba vetsi tlak... Jake jsou vase zkusenosti s cistenim tohoto filtru? Jeste technicka zvedavost: jak je na tom s filtraci system HQ Air Injection ve srovnani s tim u Dolmaru?

Diky a pekny den, Karel

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika