Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

nemam naladu sa natahovat, co je lepsie, nech kazdy pouziva to co ma:

mam tovarensku cirkularku, celorocne je vonku prikryta, nepremiestnuje sa...

nema ziadny bezpecnostny prvok, napriek tomu ani moj dedo, ani moj otec, ani ja zatial sme o prsty neprisli, ano stali sa urazy, poznam ludi, ale vzdy pri tom asistoval alkohol a rychlost, tzv. hura system, bezhlavo cim skor porezat... pravdupovediac nepoznam nikoho, komu by sa stal uraz a bol by triezvy... doteraz sme drevo rezali na stole, teraz nemam s kym rezat, rezem sam pomocou kolisky a je to perfektne, rychle a bezpecne (moj nazor)

co sa tyka ekonomiky, to neriesim, neriesim spotrebu elektriny, ani benzinu, ide mi o to, aby bola praca urobena cim skor a pri skladbe dreva ktoru mam je cirkularka najlepsie riesenie, mam doma motorove pily, keby to bolo pre mna vyhodnejsie, tak pouzivam na rezanie tie, ale nie je... v kazdom dvore je u nas cirkular a motorova pila a kazdy pouziva cirkular, len hrube buky sa rezu motorovou na spaliky (ale buk, dub je u nas rarita, len smrek tu je) a motorovu pouzijem aj ja, lebo mam teraz drevo, ktore sa mi nechce stiepat, teda to prerezem motorovou, ale ani ma nenapadne rezat vsetko retazovou pilou...

ano je problem s brusenim, nabrusenie kotuca stoji 50skk, brusi to znamy, retazovu pilu by som si nabrusil sam...

co sa tyka techniky rezania, tak drevo beriem priamo z metrovice a rezem, uz to rychlejsie nejde, pila naprazdno urcite dlho nejde...

vsetko je vec pohladu, nevidim dovod, preco by som mal chvalit cirkular, ked motorove pily mam, teda viem porovnat a viem povedat co mi vyhovuje viac, ked niekomu inemu vyhovuje retazova pila, nech sa paci...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika