Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

365 hq má můj kamarád, několikrát jsem si jí půjčil. Na mě je pila velice líná a pomalu jde do otáček, jsem zvyklý na pily Husqvarna řady xp. Možná nemají tu životnost, ale práce s nimi je rychlejší. kamrádovi pila vydržela skoro 3 roky v každodenním provozu. Já jsem přesto zvyklý na rychlou a svižnou práci a tyhle typy pil mi prostě nestačí. Nedávno jsem se dostal po dlouhé době k pilám Stihl, dříve jsem je zavrhoval kvůli vybracím, startování a jisté ergonomii. Musím říct, že značka Stihl udělala za posledních pár let veliký pokrok a já se nemohl divit. Dnes jsem rozhodnutý, že si Stihlku koupím... Určitě nezavrhuji Husvqvarnu, se kterou jsem převážně dělal... jsem pořád přesvědčen že jsou pily jako 357 xp a 346 xp na které nedám dopustit... a které bych u Stihl nenašel, ale zase u Stihl mi pasují pily 361 a ms 441, a takové podobné Huqvarna také nemá!!!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika