Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

Ted si rikam jaky jsem pako a ze bych se mu prosel po zadech, ale pozde cikana honit :(

také jsem naletel a hledal jsem alespon způsob jak minimalizovat finančnmí ztrátu a riziko ohrožení zdraví při práci, obojí způsobené výhodným nákupem pily (ke které mi dal "zadarmo" zbijecku-hajzl)  od zoufaleho cikana, ktereho mi bylo mimochodem jeste lito (-8000). :o(

Pokud jste taky naletěli, našel jsem alespoň tento příspěvek(Byl ve foru o automobilisnu proto jsem ho zkopiroval sem, kde snad bude uzitecny).

já tuto pilu mám taky! a jsem sní docela spokojen. zvuk pěknej, výkon taky dobrej. parametry nejsou jako u pravý 395 xp ale může se to srovnávat s 359 profi. pár věcí mi na ní odešlo ale to byly maličkosti neodbornym zacházením jako kochání atd. jinak tuto pilu mám od září a už se mi zaplatila tak ted už mi vydělává, já nechápu jak to že každý říká jak se to sere ale já nemám s motorem ani zapalováním vůbec problémy prostě je to OK

pár věcí teré jsem si předělal. :

Silnější sirenbloky
přehodit táhlo na plyn
svíčku PAL
50 lištu origoš husgvarna
a matku na filtr.

studená chytá pěkně. na 2 zatáhnutí
tahne suprově

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika