Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Vidím, že z ohlasů uživatelů výrobků Oleo-Mac se jedná zejména o trpké zkušenosti. Jsem rovněž nyní již smutným majitelem motorové pily typ 947. Po dvou měsících provozu se dostavily první závady. Oba šrouby, na které je uchycena lišta s řetězem neudržely nápor a z plastu se zkrátka uvolnily. Je to neobvyklé konstrukční řešení, aby síla motoru přenášená na řetěz, který je osazen na liště byla uchycena dvěmi ocelovými šrouby, jež jsou ukotveny v umělé hmotě. Pak je již otázkou času, kdy dojde k poškození stroje. Takové řeči o neúměrné zátěži neberu. V žádném z návodů není uvedena maximální zátěž stroje. Pravdou je, že já na to přišel po dvou měsících, vy ostatní třeba za rok. Jedno mi věřte, tohle vás určitě nemine. Ruku na srdce, opět jsme naletěli. Italská kvalita se nezapře. Dnes jdu výrobek reklamovat, to jak dopadnu zveřejním. Tomáš
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika