Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No a jsme u toho, o co jsem se snažil.A to, že není špatný celý M, ale je to jenom o lidech, co v něm pracují.Někdo líp, někdo hůř.Ale házet nás všechny do jednoho pytle byla pro mě trochu urážka.A tak jsem se ozval.Ale to je asi všude Pane Radku, docela Vás podezřívám, že jste u nás pracovalA máte pravdu v tom, že ty plomby dou sundat, ale poruší se, nebo je to na nich vidět.Prý sou tam kvůli emisím, ale to si myslím, že je blbost, protože neexistuje žádné univerzální nastavení pro všechny pily.A myslím si, že žádný výrobce pily na lince nešteluje.Proto se dvoutakty zprovozňují před zákazníkem a stává se, že mi skončí nová pila na ponku.Párkrát jsem musel plomby sundat, ale napíšu to do dílenského listu, hodnoty nastavení šroubů a max otáčky.Kdyby se něco stalo a pila se vrátila s těma samýma hodnotama a bude vidět, že zákazník mazal a nebude tam žádná jiná vada ve válci, nebo na pístu, jde to na moje triko.Ale ještě se to nestalo-bohudík.Většinou se pily neumažou, z důvodů, které tady již byli popsány mnohokrát.

Tak to je tak asi všechno, nejsem mluvčí Mountfieldu, toto je můj názor, ale i tak budu končit, ať moje názory nejsou použity proti mně a mému zaměstnavateli

S pozdravem zaměstnanec M

P.S.Přísahám na holý pupek, že žádné nové plomby nedostáváme, aspoň já ne

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika