Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

...168.81 Možná jste jenom zmanipulován soudobými sdělovacími prostředky a reklamním průmyslem. Takoví lidé rádi někoho napadají a obviňují. Nejlépe na dálku. Także se musím toho pana kolegy výše zastat. Kupoval jsem SD 100 před vojnou, rok 1988. Jak uvádíte, sehnat pilu nebyla sranda. Ani v Tuzexu. Asi i proto jsem ji koupil v Ostravě v železářství na náměstí. Asi 5100 tehdejších korun, bony jsem fakt nikdy neměl. Samozřejmě, že dávno nejede s původní řetězkou ani řetězem. Ale dodnes bez problémů jede. I když se najdou na dálku nevěřící Tomášové. Zas ale věří jiným věcem... vždyť to přece včera říkali v televizi, a v Blesku to psali taky... Ten pán určitě sám dobře ví, jak je na tom zdravotně, případně to ví jeho lékař. A Vy si večer zapněte TV hovna, oni Vám něco poučného určitě poradí... s tím rozdáváním pil, bych to neviděl zas tak dobře, některé kousky se nehodí ani rozdávat, protože už když sem dorazí a vybalí se kontejneru, stávají se nebezpečným odpadem... nebo přinejmenším problematickým...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika