Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, no to tam máte pořádné poseroutky, když stačí vzít pořádná rozbruska a zubové čerpadlo 100L/min a pár metrů hadice (ta Vaše svačinka by byla určitě delší, než celá akce - tím harvestorem bych si za pár minut naložil celý valník - blbý?)...  - no to jen taková mezivložka do fóra...  - jo, a tu zázvoru bych si možná ještě naložil a odvez...  Jinak si chci taky koupit Hechtku čtyřiačtačtyřicítku (docela shoda s mým kvérem), tak jsem začal možná nekonvenčně, ale PTÁM se tady - ví někdo vůbec od kud je ten Hecht, myslím jako projektově a manažersky? Mě to připadá Německé, což by mohlo být dobré... Ale určitě je to vyrobené v Čajně, čili opět "včelí plastově plásty", které se zasírají pilinama a oilem (stejně, jako u mnohatisícové Oleo-Mac, čili John Deer -USA), nebo je to vyřešeno lépe? Jednu takovou si za strašné peníze -bez mojí asistence- koupila moje mladá s tchánem v MF. Odzačátku to chodilo blbě do výkonu, nestartovalo-jen občas-nechal jsem na tom "rameno". Působilo to na mě furt jako levná Čína, nakonec jsem to musel rozebrat (jsem technik - NO Problema, rozeberu a složím i 8mikvalt do Báva, takže sranda...), a fakt tam bylo různě vyryto-odlito: Made in...  No za ty peníze bych to u MF nečekal, i když nejsem žádný profi lesník či zahradník. Z reklamací je doslova "vyhodili", že používají špatný oil - Paramo(Koramo) M2T - já ho používám 30let do všeho i závodního, navíc specifikace plně vyhovuje.Já mám 20let pilu HSQ 261 nebo 265-nevím, 2x mi ji ukradli-a našli!!!, ale po poslední krádeži pila nejde. Už předtím jsem tam musel koupit novou čerpací membránku do karbesu a postavit nové eletronické zápalko(na originál bych neměl-navíc těch pár součástek za pár korun...), je to už cca 8let-nepotřeboval jsem ji, Jikra jde, Palivo prokazatelně jde, ale nechytne. Komprese 4.5 - 5. to se mi zdá málo... I když ta John-Deerka má taky jen 6.0. - Tak jestli někdo poradí, pilka nebyla sice od začátku v mých rukách, ale je jako nová. Tak bych teď narychlo koupil nějakou novou-po přestěhování z Phy potřebuju dělat dříví-né moc, a ta Hechtka se mi líbí...  Poradíte?  S díky a na závěr jedno foto-i s čím se dá chodit do lesa... - a nikomu to není jasný, jak tam dostal cirkulárku... - Stihl 510AV Electronic (taky už něco pamatuje) 175ccm, a k tomu kotouček Vidio 450mm.  Dík za radu ohledně té Husky i jestli mám koupit tu Hechtku. Čus Sinnaka.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika