Letošní nezima a jak zahradničit



Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 44.75 (?)
21.2.2014 9:37

Ráno v 7.00 jedu autem přes Horažďovice, na teploměru -3°C, mlhavo a koukám - na starém komínu stojí čáp a pilně opravuje loňské hnízdo!surprise

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 77.130 (?), 21.2.2014 9:22, zobrazeno: 4000x

Krásný den, už 14 dní koukám zálibně ven, jak je tam úžasně a táhne mě to na zahradu. Zatím jsem se vrhla na hrubé terénní práce, ale až upravím posledních cca 20 metrů svahu, budu se nudit :-) Myslíte, že můžeme letost začít s výsevem dříve nebo to nebudete pokoušet? včera jsem převalovala v ruce ředkvičky a hrách, ale nevím... jsme asi v 350 metrech, země není vůbec zmrzlá, proto můžu kopat a upravovat terén, tak jsem taková namlsaná. Doma už mám vyseto, v březnu ještě vyseju kytičky :-) Zatím počítám klasicky s květnem, že dřív to ven nepůjde, ale když je tak krásně. Poraďte do čeho se vrhnout? Děkuji za každou radu pro zahradní nedočkavce :-)

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
pepa kot - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (385) - 64.250 (?), 21.2.2014 9:31

,,Iniciativě se meze nekladou."  Jak se lze dočíst na tomto webu i v 350m můžete vyset ven petržel, mrkvičku. Pokud vám to podmínky dovolí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 44.75 (?), 21.2.2014 9:37

Ráno v 7.00 jedu autem přes Horažďovice, na teploměru -3°C, mlhavo a koukám - na starém komínu stojí čáp a pilně opravuje loňské hnízdo!surprise

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 77.130 (?), 21.2.2014 13:43

No jo, tak jsem s dítkem udělala jeden obrubník záhonu a ještě jsem objevila pod plotem podrostlé jahodníky, tak jsem je vyrýpla a k obrubníku zasadila :-) Už mi lezou i tulipány, našla jsem první zelený lístek na borůvce, kocour se pořád toulá venku... Tak já nevím, bude už jaro nebo zima ještě neřekla poslední slovo. Trochu se toho bojím, aby to nezamrzlo. Tolik bílé textilie na obalení stromů, keřů a překrytí jahod teda nemám :-(Ale už nám začaly snášet i křepelky, tak třeba už je zima pro letošek opravdu definitivně za námi... Udělám další terénky, to mi dá tak do března a pak jestli to bude dál takhle, tak vyseju hrách a ředkvičky :-) Kdybyste měli další tipy, abychom se nenudili, jsou vítány :-D Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4470) - 155.121 (?), 27.2.2014 12:05

Včera mně došel maliník Tulameen. Na kořenech už měl asi třícentimetrové "puky" nových prutů. Vše by se mělo letos sázet co nejdříve.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika