Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Každý vidí, že se mění počasí. Nedostatek vody, výkyvy teplot...

Jsem si vědomý toho, že zato, co teď napíšu mohu být veřejně pranýřován, ale nedá mi to, abych se neozval. Letošní poslední jarní ranní mrazíky 14.-15. května nás připravily o veškeré ovoce. První podzimní mrazík 19. září zase násilně ukončil vegetaci rajčat a paprik. Je mi 66 let, tak myslím že mohu tvrdit, že to u nás není něco neobvyklého. Globální oteplování se nám v severní části Moravském krasu jaksi vyhýbá. Pěkná úroda ovoce tu bývá tak jednou, max. dvakrát za pět let, posledně to byly r. 2013 a r.2018. Deště bylo letos u nás tolik, že téměř nebylo nutné zalévat, přesto jsem ze sdělovacích prostředků po celé léto poslouchal zprávy o katastrofálním suchu. Tyto zprávy jako zázrakem ustaly po dvoudenním dešti v polovině září. Spodní prameny se náhle naplnily. Teď se mluví o neobvykle teplém podzimu a až zamrzne, určitě se objeví zprávy o nové době ledové. A tak se to opakuje poslední dobou rok co rok. Mám dojem, že počasí je pro sdělovací prostředky velice vděčné téma.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika