Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Réva se bez řezu úspěšně pěstovat nedá...problém PP je ten, že neumí uplatnit vlastní přístup, jen si cosi kdesi přečetl nebo to od někoho okoukal a teď to dělá celý život stejně a neumí si představit, že jde něco dělat jinak. Samozřejmě, že jde víno pěstovat na plotě či někde na zdi bez toho, že byse to řezalo podle nějakých příruček.

Sám to tak dělám a úroda bývá taková, že to často ani nesníme. Víno jsem pěstoval na plotech a na šopkách, že se třeba i několik let nic neřezalo, případně jsem to někdy prostříhal, protože se mi zdálo, že už je to moc velká džungle. A navíc mám i pár známých co to taky takhle nechávají růst jak dříví v lese někde po pergole, po plotě, po zdi.

Takže PP nemel hlouposti, jde to.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika