Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Napsal jsem do tohoto fóra svůj příběh o boji s pupínky na dlaních, psal jsem že mi pomohla koupel rukou v ředěném octu, že to vyprovokovala látka v pracovních rukavicích..ale ono to bylo ještě jinak..ocet pupínky likvidoval ale nezmizely úplně, ruce jsem máčel v roztoku 4hrnky vody a jeden hrnek octa každý den po dobu asi třech týdnů, ale pupínky stále trochu narůstaly.Potom se mě žena zeptala, jestli sem si všiml, že naše voda JE CÍTIT PLÍSNÍ.Ano, všiml,ale, řekl sem si, že je toblbost, že už řeším nesmysly.Rozebral jsem domácí vodárnu a byl jsem naprosto zděšen.Gumový vak na vodu byl plesnivý, šedá plíseň,pili jsme vodu kontaminovanou plísní.Před půlrokem se nám roztrhl vak vodárny, dal jsem nový a někde jsem udělal strašnou chybu.Asi jsem opláchl nový vak před montáží vodou z vrtu a ta je bohužel nic moc-nepitná.Vak jsem okamžitě vyhodil, dal nový, pupínky jsou zastím pryč, snad to vydrží.Proto se to mytím jen zhoršovalo, protože ta voda byla kontaminovaná a my jí i pily, brr,hrůza, už nikdy.Budu dělat pravidelné kontroly stavu vodárny-kouknu každý měsíc do toho gumového vaku, je to práce, ale mám strach.                                                                                                                                           Cervan Petr, Tepelská E25,Bečov nad Teplou.  tel.723776914

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika