Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
No zatím bych se asi přikláněla k tomu solárnímu panelu... Je to využíváno spíše jako klasická chata, schází se tam širší rodina a vždy je tam někdo od pátku až do neděle. Jinak přes týden se tam nespí, ale stejně se tam chodí denně (nebo ob den) polívat, případně si tam dáme v podvečer něco na grilu a jde se domů. Navíc solární panel, krom toho, že nedělá kravál, by mi nepřišel v našem případě jako vyhozená investice. Krom bazénu by se využil na notebook, mobil, vrtačku, případně svícení... Takže konec kecání:) Může mi někdo doporučit KONKRÉTNÍ solární panel a k tomu KONKRÉTNÍ filtraci za "přijatelnou" cenu? (Solární panel by ale musel být přenosný, aby se dal schovat do chaty, která je pojištěná). Napadl mě třeba tento (stojí přes 8.000): Fartools Baterie 12 V, 7,5 Ah Doba nabití 7 h Max. výkon 200 W Napětí 5V, 12V, 230V Síla 20 Wp Délka kabelu 3 m Velikost solárního panelu 500x375 mm Ale právě nevím, jestli by nestačilo něco levnějšího.Primární je, aby to "utáhlo" bazén (od června do srpna).
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika