Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dlibor: mě se líbí hlavně vaše skalka. Ten chodník taky není špatný.V podstatě se nedivím že jste chtěl korejsou jedli, venkovní obišek, tavolníky, jsou to hezké věci. Mě spíš mrzí že lidé se je snaží splácat dohromady, a ono to nefunguje, každá rostlina by měla mít své místo. Jasně na to jsou celé publikace a kdo má čas se tím zabývat no, já oceňuju vlastní vkus jedince, to on se musí ve své zahradě cítit dobře, ale lidé jakoby zahrady neuspůsobují sobě, ale nějakému prototypu, který vídají. Potom ale bych ocenil obyčejný záhon růží a ovocné stromky, než kůrová kolečka:-) a ušetří. U paní Michaely nepřekousnu celkové ladění, tu plazivý modřín, tu inverzní smrk, támhle položený pařez na kůře a kameny volně položeny, svítící jako nějaké body, a nejhorší jsou veroniky obsypané štěrkem a obložené kamením:-)  Celé je to ohraničeno půlkulatými špalíky, ne já tohle prostě nemohu... nezlobte se, nechci být zlý, nechci urazit... Proti záhonu lilií nic nemám, je účelový.

Karel

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika