Tornado



host - 183.140 (?)
4.1.2015 16:26

Zdravím, Samuraj, Ninju a jiné podobné se chystám roubovat letos. Ovšem zůstávám klidnější, Robada a jí podobné taky měly dobrou reklamu, špičkové hodnocení a skutečnost byla poměrně jiná. Tyhle odrůdy se jistě budou v Maďarsku, na Slovensku (jižním) a j.Moravě chovat trochu jinak než u nás v Čechách. Mě postačí, pokud to bude mít chuť meruněk, přijatelnou barvu a hlavně spolehlivou plodnost a odolnost, což je u meruněk velmi obtížné skloubit. Č asto jsou sice barevné a velké, ale sklízíme je uspokojivě jednou za 3-4 roky, a to si myslím, že by v dnešní době bylo málo. david

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
milanfiala - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1142) - 65.131 (?), 2.1.2015 12:34, zobrazeno: 4956x

Mala by to byt jedna z najlepšich odrod foto pri dozrievani.

Tornado
Tornado

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10095) - 196.17 (?), 2.1.2015 17:47

Novinky chrlí to Escande pěkně, jen co je pravda.. Co by sis, Milane, vybral Ty? Já bych Tornádo bral z hlediska největší ranosti, protože mě momentálně lákají všechny odrůdy zrající ještě před Leskorou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
milanfiala - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1142) - 65.131 (?), 2.1.2015 19:07

Na strankach Escande je vychvalovana marhulka Tsunami tu som kupil na jesen uvidim či bude taka dobra ako o nej pišu.Ked sa budu dat zohnat tieto odrody tak by som kupil Tornado, Samourai,Ninja a krasnu Rubistu.Anegat som tiež kupil po tak špatnem daždivem roku rozhodla rezistenciana šarku a odolnost voči monili, chutovo ako Bergeron plody vedšie, samoopeliva vysoka odolnost voči mrazom.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10095) - 196.17 (?), 2.1.2015 19:17

Já můžu jen doufat, že jsem ji koupil, protože se některé broskvoně ze zásilky ukázaly jako záměna a to podle typu květů. Jestli je to opravdu Tsunami, to se pozná podle doby prvních dozrávající plodů. Tedy, kdy budou dozrávat. Anegat dozrává kdy? Až z Bergeronem?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 183.140 (?), 4.1.2015 16:26

Zdravím, Samuraj, Ninju a jiné podobné se chystám roubovat letos. Ovšem zůstávám klidnější, Robada a jí podobné taky měly dobrou reklamu, špičkové hodnocení a skutečnost byla poměrně jiná. Tyhle odrůdy se jistě budou v Maďarsku, na Slovensku (jižním) a j.Moravě chovat trochu jinak než u nás v Čechách. Mě postačí, pokud to bude mít chuť meruněk, přijatelnou barvu a hlavně spolehlivou plodnost a odolnost, což je u meruněk velmi obtížné skloubit. Č asto jsou sice barevné a velké, ale sklízíme je uspokojivě jednou za 3-4 roky, a to si myslím, že by v dnešní době bylo málo. david

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika