Meruňky 2024



host - 91.196 (?)
10.5.2024 7:48

Mně je fuk vaše přímost, já půjdu dál a vzhůru po spirále, klidně i vícekrát klopýtnu, ale nezatížím svou duši pýchoucheeky, SPCH.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17,  18,  19,  20   
                     
KORZÁR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (254) - 49.56 (?), 10.5.2024 7:17

Už aj v Maďarsku prvé odrody dozreli, foto dal kámoš Kovács pestovateľ ma 10 tisíc stromov a veľa nových odrôd ktoré testuje používa prípravok proti mrazom musím sa spýtať koľko krát sním strieka a ako mu to zaoberá na mráz kúpil by som tento postrek a otestoval sľúbil že pošle uvidím.Megafol.

Marhulky
Marhulky





Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 91.196 (?), 10.5.2024 7:48

Mně je fuk vaše přímost, já půjdu dál a vzhůru po spirále, klidně i vícekrát klopýtnu, ale nezatížím svou duši pýchoucheeky, SPCH.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 130.223 (?), 10.5.2024 7:57

Můžete vysvětlit tu "pýchu"? Jakože jsem pyšný, že mi vše zmrzlo? Nebo jsem pyšný, že nejsem fňukna? Ani jedno nedává smysl. Zřejmě jste vytáhl z klobouku špatné slovíčko, zkuste losovat znovu. cheeky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6512) - 9.142 (?), 10.5.2024 8:18

Tak to mně zajímá, jaký přípravek dokáže ochránit před mrazem -6 rozkvetlé stromy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 200.242 (?), 10.5.2024 10:15
Bojím se že pár set je opravdu jen pár set a to i s Koolgatem, takže nic moc. Pan 128.81 mě snad promine když si nad Leskorou zapláču, nelíbí se jí u mě na ZR a v podstatě živoří. S vinnou révou je to snadnější jsou odrůdy které obráží i s násadou květů jako by se nic nedělo. Marek.
..
..
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.219 (?), 10.5.2024 11:31

Hrdino 128.81,,Taky mně zmrzly, a nejen meruňky. No a co."

No a co - páč vám je úroda u zádele, pole vás zjevně neživí, takových je spousta, taková je doba.

No byla zpráva, že v německu si mladí stěžují, že nemají zastropovanou cenu Kebabu. MH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.219 (?), 10.5.2024 11:42

Dříve už byl k dostání protimrazový Cropaid, zkoušel jsem ho do květu, ale výsledky se zhruba zatím nijak nelišily od nestříkaných. V maďarsku letos ale nemrzlo ne?, a na -6°C do plodů by nepomohla ani svěcená voda. -5°C do plného květu meruňky ještě snesou nějak s 90% poškozením, v květu už se tedy meruňky nesnažím nijak zachraňovat, až později ty rostoucí plůdky jsou takové jistější - nadějnější. MH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.219 (?), 10.5.2024 18:35

Korzáre, o kterou odrůdu se jedná u toho maďara, ty uvedené na obrázku jsou pozdnější - nesedí to. I tak mu to zraje neuvěřitelně brzo, minimálně o 3 týdny dřív. Že by Rubista? MH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KORZÁR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (254) - 49.56 (?), 10.5.2024 20:49

Martin nemal som dnes moc času byť na fóre práca v záhrade a iné povinnosti, samozrejme keď bude mráz -6C nepomôže nič v Maďarsku nemal tak silné mrazi ale stále používa tento prípravok musím sa ho spýtať ako to funguje a vyskúšal by som to.Rubely, Rubilis,Rubissia sú neskoršie odrody to mu ešte nezreje na fotke sú odrody ktoré mu zrejú. Ako som už písal má 10 tisíc stromov hlavne ma zaujíma novinky marhúľ ktoré mu zarodili prvý krát tento rok.

Marhulky
Marhulky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 200.242 (?), 10.5.2024 21:28
Mně letos v květnu po aplikaci Championu Leskora dala -5 st. s menším poškozením (čidlo v koruně stromu). Co se píše o Cropaidu vypadá legračně, ale to jsem si ještě nedávno myslel právě i o Championu. Jinak první postřik Cropaidu by se měl prý aplikovat již na podzim. Marek.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  16,  17,  18,  19,  20   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika