Meruňky 2023



Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?)
7.4.2023 12:27

Zruší Vám tam ten B.L.B taky nějakou poštu? Na služby obyvatelstvu peníze nejsou, hlavně, že sami mají dost. Co se týče roubů, tak se ukazuje, že lepší jsou ty dodatečně poslané, mírně narašené, než ty starší přeschlé. Některé, kde zůstala nějaká voda v pytlíku, jsou perfektní, ale některé ty starší sice nevypadaly špatně, ale po naroubování začaly jakoby schnout. Z kopulovaných vyráží ten "špalek" Forum, v rozštěpu už jich leze více. Taky už bylo na čase.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
host - 153.65 (?), 6.4.2023 21:35
Nevíte, proč se mi tam vkládají ty fotky na ležato, když je mám v mobilu na stojato???
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 153.65 (?), 6.4.2023 21:41
...wangenheimova samozřejmě...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?), 7.4.2023 12:27

Zruší Vám tam ten B.L.B taky nějakou poštu? Na služby obyvatelstvu peníze nejsou, hlavně, že sami mají dost. Co se týče roubů, tak se ukazuje, že lepší jsou ty dodatečně poslané, mírně narašené, než ty starší přeschlé. Některé, kde zůstala nějaká voda v pytlíku, jsou perfektní, ale některé ty starší sice nevypadaly špatně, ale po naroubování začaly jakoby schnout. Z kopulovaných vyráží ten "špalek" Forum, v rozštěpu už jich leze více. Taky už bylo na čase.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 49.29 (?), 7.4.2023 12:37

Dnes už je Z-box prakticky v každé obci a odeslání malé zásilky skrz tuto schránku je výrazně rychlejší a jednodušší než přes poštu. A bonusem je, že doručení netrvá tak dlouho jako u pošty.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?), 7.4.2023 12:52

Že by doručení roubů adresátovi druhý den, bylo nějak extrémně dlouho,, to se mi teda nezdá. Alespoň z pošty, z které to posílám, to tak funguje. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 49.29 (?), 7.4.2023 13:12

To nic nemění na tom, že je úplně zbytečné potřebovat poštu k odeslání roubů, tj. na služby, na které máme několik komerčních firem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?), 7.4.2023 14:18

Vy chytrej, zjistěte si, jak se "tuneluje" česká pošta, než budete něco vykládat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?), 7.4.2023 21:51

Žádný "box" nikdo známý nepoužívá. Všichni chodí na poštu s rouby včetně MV. Jinak, fronty na poště netvoří lidé, co posílají rouby, takže jistě nejde jen o moje zásilky. Já osobně jsem byl z touto službou spokojen. Paní za přepážkou dopis převážila, řekla cenu, zeptala se na způsob poslání. Obě dvě pošty tady fungovaly desítky let, a najednou nejsou peníze. Všechno, co vynáší se rozkrade a ostatní se nechá "padnout na hubu". Kolikrát už jsme to slyšeli.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 49.29 (?), 7.4.2023 22:00

Nevím, jak jste ke svému tvrzení došel, ale pošta nikdy nevynášela a pravidelně stát za ni platí miliardové ztráty. Zkuste se podívat, jakým způsobem fungují pošty v zahraničí, jaká je jejich hustota a jejich služby. Ta naše je rakousko-uherský přežitek, naprostý unikát, a redukce všeho, co je možné, je kažodpádně správný krok.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 196.17 (?), 7.4.2023 22:35

Možná správný krok pro vás, nikoliv pro ty, co poštu používají. Mluvte laskavě za sebe. Nejsem sám, kdo má výhrady. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika